Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2: Season of the Wish’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Destiny 2: Season of the Wish, 28 Kasım'da başlayacak Dreaming City ile Riven'a odaklanacak.

Season of the Witch için Imbaru Engine’in son bulmacasını yayımlayan Bungie, Destiny 2‘nin yeni sezonunu duyurdu. Cevapsız soruları giderecek olan yeni sezon “Season of the Wish” duyurusu ile birlikte yeni sezonun başlangıç tarihi de ortaya çıktı. Yeni sezon 28 Kasım’da başlayacak ve Dreaming City ile hayatta kalan son Ahamkara olan Riven’a odaklanacak.

Destiny 2: Forsaken oynadıysanız, Riven’ın Uldren Sov’un Cayde-6’yı öldürmesine ve Fallen Barons’u serbest bırakmasına yol açan olayları manipüle ettiğini hatırlıyor olmalısınız. Bu aldatmacayı ortaya çıkaran oyuncular, Riven’ın kalbini temizlemek için The Last Wish baskınına katılmıştı ancak bu da Ahamkara’nın planlarının bir parçasıydı ve şehri hiç bitmeyen üç haftalık bir döngüye sokmuştu.

Destiny 2 Cephesinde İşler Karışık

Destiny 2: Season of the Wish'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Season of the Wish ile bu üç haftalık döngüyü kırabileceğimizi umuyoruz ancak bu konuda bir netlik yok. The Witness’ın peşine düşmek için Traveler’e girme cesaretini gösteren The Final Shape isimli genişletme paketi ile olayların nasıl ilerleyeceğini gerçekten merak ediyoruz. Ediyoruz etmesine ancak Bungie cephesinde işler pek de yolunda değil.

Stüdyonun yeni oyunu Marathon’un yanı sıra The Final Shape isimli Destiny 2 genişletme paketinin de ertelendiği iddia edildi. Ayrıca stüdyodaki birçok kilit ismin işine son verildiği ve Bungie oyunları için müzik besteleyen ünlü isim Michael Salvatori gibi isimlerin bile işinden olduğu bildirildi. Eğer bu durum doğruysa, güncellemeleri artık daha yavaş göreceğiz demektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.