Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Delta Force: Hawk Ops PC Alfa Testi Tarihi Açıklandı

Delta Force: Hawk Ops bildiğiniz üzere iki farklı zaman diliminde geçiyor ve oyuncular tarafından bir hayli bekleniyor.

Yayıncılığını Level Infinite ve geliştiriciliğini TiMi Studio Group’un üstlendiği savaş odaklı nişancı aksiyon oyunu Delta Force: Hawk Ops için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre oyun Temmuz ayında Steam platformu üzerinden küresel bir alfa testine girecek. Bu test şu anda sadece PC platformuna özelken ilerleyen süreçte gerçekleştirilecek olan yeni testlerde daha fazla platform desteği sunulacak.

Delta Force: Hawk Ops bildiğiniz üzere iki farklı zaman diliminde geçiyor ve oyuncular burada hem tek oyunculu hem de çevrimiçi çok oyunculu modlarda mücadelelerini sürdürebiliyor. İlk zaman dilimi 1993 yılında Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen ve çok sevilen Delta Force – Black Hawk Down mücadelesinin yeniden yaratılmış bir modu karşımıza çıkarıyor. Bu modda oyuncular seçkin bir Delta Force operatörü olarak yer alıyor.

Hawk Ops Oyuncular Tarafından Eleştiriliyor

Dikkat çekici savaş mekanikleri ve operasyonları ile ön plana çıkmaya hazırlanan oyunda ikinci zaman dilimi ise 2035 yılında geçiyor. Burada eski Delta operatörleri tarafından kurulan ve bir barış gücü olarak karşımıza çıkan G.T.I.’nin seçkin bir üyesi olarak rol alıyoruz. Görevimiz ise Ahsarah’ın gizemli bölgesine konuşlanmak ve Haavk Corporation’ın yasadışı faaliyetlerini araştırmak.

delta fox hawk ops summer game f

Delta Force: Hawk Ops‘ta görevimizi tamamlamak için akıllı savaş araçlarını kullanabiliyor, ekip arkadaşlarımızla yakın bir şekilde çalışabiliyor, planlamalar yapabiliyor ve kendi stratejimizi oyuna adapte edebiliyoruz. Oyunda her ne kadar deneyimli bir savaş operatörü olsanız da yanınıza alabileceğiniz bir arkadaşınızla beraber gücünüze güç katabiliyorsunuz.

Son olarak Delta Force: Hawk Ops, 2024 yılında PlayStation, Xbox, PC (Steam, Epic Games Store), iOS ve Android için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.