Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Delta Force: Hawk Ops İçin Yeni Fragman Yayımlandı

Beklenen yapımlar arasında yer alan Delta Force: Hawk Ops için yepyeni oyun içi oynanış fragmanı bizlere sunuldu.

TiMi Studio ve Level Infinite tarafından biz oyun severlere sunulacak olan savaş odaklı nişancı aksiyon oyunu Delta Force: Hawk Ops için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmana bakacak olursak oyun içi oynanış dinamiklerinin bizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. Dikkat çekici ortamlara geçiş yapabildiğimiz ve çatışmalarla ön plana çıkabildiğimiz yapım üç farklı oyun modu ile beraber bizlere sunulacak.

Delta Force: Hawk Ops, açıklanan detaylara göre üç oyun modu ile beraber geliyor. Bu oyun modları arasında Hazard Operations, Havoc Warfare ve Black Hawk Down yer alıyor. İlk mod olan Hazard Operations’da oyuncular imkansız görevleri tamamlamak için üç kişilik bir ekip kurabiliyor. Havoc Warfare modunda oyuncula, karada, denizde ve havada devasa ölçekli savaşlara katılabiliyor ve bu mod oyunun Battlefield sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Black Hawk Down modu ise sinematik bir deneyim sunuyor.

Delta Force Serisinin Yeni Oyunu Çok Bekleniyor

Yeni proje genel olarak tüm oyuncuları memnun etmeye çalışıyor. Tek oyunculu hikaye modundan hoşlananlar için oyuna giriş yapabilir ve böylece bu deneyime ortak olabilirsiniz. Bunun yanı sıra çok oyunculu modların da burada olduğunu söyleyebiliriz. Mayıs 2024’te Level Infinite, oyunun hikaye modunun Unreal Engine 5 tarafından destekleneceğini açıkladı.

Delta Force Hawk Ops Summer Game

Beklenen yapımlar arasında yer alan Delta Force: Hawk Ops için şu anda bir çıkış tarihi bulunmuyor. Uzun süredir geliştirme aşamasında bulunan bu yapım için dönem dönem yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. TiMi Studio ayrıca bunun için herhangi bir PC sistem gereksinimini de paylaşmadı. İlerleyen süreçte daha fazla detayın bizlere sunulmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.