Deathloop Yaratıcı Öldürme Yollarını Derledik (Video)

Deathloop'ta öldürme yöntemleri gerçekten sınırsız. İsterseniz silahlarınız ile isterseniz gizlilik ile isterseniz yetenekleriniz ile yapabileceğiniz binlerce kombinasyon mevcut. Deathloop'ta ki en eğlenceli ve yaratıcı öldürme yöntemlerini derledik.

Deathloop, Arkane Studios’un bugüne kadarki en büyük ve en yaratıcı oyunu oldu. İnternette, Deathloop yaratıcı öldürme yolları paylaşılmaya başladı. Evet, öldürme yollarını izlemek gerçekten çok zevkli ancak bazıları var ki izlemesi gerçekten büyüleyici.

Birazdan paylaşacağımız videolar oyunun, şüphelenmeyen karakterleri ve birbirlerini öldürmenin her zamankinden daha korkak ve eğlenceli yollarını denemeleri için mükemmel laboratuvarlar olduğunu kanıtladı.

Görünmezlik ve ışınlanma gibi güçlere ek olarak Deathloop oyuncularının emrinde, gerçekten zekice, eğlenceli cinayetler işlemelerini mümkün kılan bir dizi yetenek mevcut. Ayrıca oyunun PVP istilaları sayesinde, oyuncular ölümcül repertuarlarını şüphesiz yabancılar üzerinde de test etme fırsatına da sahip oldu. Bu da ortaya Deathloop yaratıcı öldürme yolları çıkardı.

Ayrıca eğlenceli videolara geçmeden önce, oyun hakkında daha net bilgiler edinmek için Deathloop İnceleme içeriğimize mutlaka göz atın.

Deathloop Yaratıcı Öldürme Yolları

Deathloop Yaratıcı Öldürme Yolları

Benim kişisel favorim, başka biriyle konum değiştirmenize izin veren ve birçok Colt ve Julianna’yı Blackreef’in duvarlarından aşağıdaki yarı arktik uçuruma fırlatan Shift Slab yeteneği oldu.

Karnesis de harika, bu oyuncunun bir Eternal’i havada üç kat üzerinde havaya uçurmak için kullandığı ve ardından çok uzaklara fırlattığı bir yetenek:

Deathloop ayrıca çözüldüğünde tüm çeteleri temizleyen akıllı çevresel bulmacalarla dolu. Domino taşı gibi dizilmiş, görmekten hala bıkmadığım karton kutulara rastlamışsınızdır belki:

Yine büyüleyici Deathloop yaratıcı öldürme yollarından bir tanesi de, Karl’s Bay’deki Eternals’tan birine bir el bombası takıp sonra onu kuru bir havuza atmak gibi çok daha çılgın bir yöntem:

Aslında, her türlü şeye el bombası yapıştırabilir ve kontrollü kaosun ortaya çıkmasını izleyebilirsiniz. Burada biri rokete yapışmış:

Bunları ayrıca şişelere bağlayabilir ve ardından şişeleri atabilirsiniz:

Bu Deathloop yaratıcı öldürme yolları size sıkıcı mı geldi? Bu inanılmaz şeytani örnekte olduğu gibi, Updaam’daki 2-Bit görevi sırasında alınan Aleksis ses kaydedici bebeğe bir el bombası takıp Julianna’nın yüzüne doğru fırlatabilirsiniz:

Bu cinayetlerin çoğu, oldukça aksiyon odaklı oldu ancak bir FPS oyunu olmasına rağmen, Deathloop’un çok fazla gizlilik yönü de mevcut. Sonuç olarak, StealthGamerBR‘nin yepyeni, zarif ve ustaca hazırlanmış cinayet videosunun keyfini çıkarın:

Deathloop yaratıcı öldürme yollarını sizler için derledik. Siz Deathloop’ta nasıl yöntemler kullanıyorsunuz? Gizli mi ilerliyorsunuz yoksa silahlarınıza mı sarılıyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol