Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding iOS Sürümü Ertelendi

Death Stranding: Director's Cut Mac ve iPhone için 2024'ün başına ertelendi. Hideo Kojima hayranlarının biraz daha beklemesi gerekecek.

Hideo Kojima’nın Death Stranding: Director’s Cut oyununu yıl bitmeden Mac, iPhone veya iPad’de oynamayı umuyorsanız, size kötü haberler getirdik. Apple cihazlar için oyunu optimize eden 505 Games, “biraz daha zamana” ihtiyacı olduğunu ve oyunun “2024 yılının başlarına” ertelendiğini duyurdu. Spesifik olarak, Mac App Store artık 399,99 TL karşılığında ön siparişe açık olan oyun, 31 Ocak 2024‘te çıkış yapacak.

Oyunun kendisi 2019 yılındı ve Director’s Cut sürümü ise 2021 yılındı yayımlandı. Apple, kendi işlemcilerinin ve üç boyutlu grafik birimlerinin yeteneklerini göstermek için bu tür ağır oyunları Mac ve iPad platformlarına getirmeye başladı. Mobilden oyun oynamayı seven biriyseniz, Death Stranding iOS sürümü için yalnızca A17 Pro işlemcisini kullanan iPhone 15 Pro serisiyle sınırlısınız.

Death Stranding iOS Sürümü 2024’e Ertelendi

Death Stranding iOS Sürümü Ertelendi

Tıpkı PlayStation versiyonları gibi, Death Stranding iOS sürümü de Cyberpunk 2077 ve Half-Life’tan çapraz içerik içerecek. Haziran ayında Kojima, gelecekteki oyunlarının Apple platformunda da mevcut olacağını söylemişti ancak bunun Death Stranding 2‘yi içerip içermediği belli değil.

Daha yakın zamanda ise, oyunun A24 stüdyosunun yardımıyla bir filme uyarlanacağını duyurdu. Kojima, “Ortalıkta çok sayıda ‘oyun uyarlama filmi’ var ama bizim yarattığımız şey sadece oyunun doğrudan uyarlaması değil, daha önce görülmemiş bir deneyim olacak.” diyerek iddialı bir duyuru yaptı. Durumun böyle olup olmadığını ise zaman gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.