Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding Director’s Cut PC İçin Çıkış Yaptı

Death Stranding: Director's Cut dün itibariyle Steam ve Epic Games Store'da yayınlandı.

Death Stranding‘in PC hayranları sonunda sevdikleri oyunun Director’s Cut sürümünü oynayabilecek. Hideo Kojima’nın başyapıtının genişletilmiş versiyonunun PC’de çıkış yapmasıyla birlikte özel olarak hazırlanmış bir fragman da yayınlandı.

Bir kez daha, oyunun benzersiz atmosferini başarıyla tanıtan inanılmaz atmosferik bir video görüyoruz. Videonun açıklamasında Death Stranding Director’s Cut‘ın PC sürümüyle ilgilenenleri oyunun satın alınabileceği mağazalara yönlendiren bağlantılar da mevcut. Oyunu hem Epic Games Store hem de Steam‘den satın alabilirsiniz.

Death Stranding Director’s Cut PC Fiyatı

Death Stranding Director's Cut
Oyunun Director’s Cut sürümü ücretsiz olmayacak. Oyuna sahip olanların da belirli bir ücret ödemesi gerekecek.

Bu başlıkla oyun kitaplığını henüz genişletmemiş olanlar için Director’s Cut’ın fiyatı 399 TL olarak açıklandı. Öte yandan, oyunun temel sürümüne zaten sahip olan oyuncular ek olarak 99 TL ödeyerek Director’s Cut sürümüne yükseltebilecek. Director’s Cut sürümü, orijinal oyunu yeni bir konum olan Harap Fabrika ile zenginleştirecek. Ayrıca yeni görevler, silahlar ve teçhizatlar da oyuna eklendi.

Death Stranding Director’s Cut sistem gereksinimleri orijinalinden farklı değil. Bu nedenle, donanımınızın temel sürümü çalıştırırken herhangi bir sorunu yoksa, endişelenmenize gerek yok. Dahası, Death Stranding’in yönetmenin kurgusu da yakın gelecekte Intel’in Xe Super Sampling (XeSS) teknolojisi için destek alacak. Ayrıca yükseltilmiş sürümün oyuncular tarafından çok sıcak karşılandığını da eklemek isterim. Steam’de yayınlanan 216 incelemenin yüzde 95’i olumlu.

DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT - PC Launch Trailer [ESRB - M]

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.