Death Stranding Director’s Cut, PS5 İçin Duyuruldu

E3 2021 kapsamında düzenlenen Summer Game Fest etkinliğinde duyurulan oyunlardan biri de Death Stranding Director's Cut oldu. Yeni bölge ve görevler içeren versiyon, önemli grafik optimizasyonları ile geliyor.

İlk olarak Kasım 2019’da piyasaya sürülen Hideo Kojima imzalı Death Stranding, bu kez Director’s Cut versiyonu ile karşımıza çıktı. Summer Game Fest etkinliğinde duyurulan sürüm, ana oyunda görmediğimiz bazı yeni bölgeler ve görevler içeriyor. İşte Death Stranding Director’s Cut hakkında bilmeniz gereken her şey.

Death Stranding’in yeni sürümü, yalnızca içerik güncellemesi sunmuyor, aynı zamanda oyundan alacağınız zevki artıracak önemli grafik iyileştirmeleri de barındırıyor. Etkinlik sırasında bizzat Kojima tarafından tanıtılan Death Stranding Director’s Cut, ışıklandırma ve daha yüksek çözünürlük desteği ile birlikte geliyor.

Death Stranding Director's Cut

Oyun için yayınlanan kısa tanıtım fragmanında, Norman Reedus’un canlandırdığı Sam Porter Bridges karakterini daha önce görmediğimiz bir yerde, eli silahlı bir grup düşmandan saklanırken görüyoruz. Videoya dair en ilginç sekans, ana kahramanımızın koli içerisine girdiği anlar olsa gerek.

Yeni versiyondaki hikaye ve görevlerin içeriği hakkında henüz kesin bir bilgi sahibi değiliz, ancak oyunun PlayStation 5’e çıkacağı onaylandı. PC için ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, bu yılın başlarında Death Stranding’in yeniden düzenlenmiş bir sürümünün geliştirildiği iddia edilmişti. PS5’e geleceği öne sürülen versiyonun, temel oyunda bulunmaya ek içeriklere sahip olduğu belirtilmişti. Death Stranding Director’s Cut duyurusu, bu iddiaların doğru olduğunu gösteriyor.

Çıkış tarihi başta olmak üzere yeni sürüm hakkındaki diğer detayları öğrenmek için birkaç hafta daha beklememiz gerekecek. Son gelişmelerden anbean haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol