Death Stranding Çıkış Tarihi ve Bildiklerimiz

Hideo Kojima'nın yeni projesi hakkında ne biliyoruz?

Oyun dünyasında herkesin şüphesiz saygı duyduğu bir isim varsa, o da Metal Gear Solid serisinin yaratıcısı Hideo Kojima’dır. İlk olarak 2016’da duyurulan Death Stranding, Kojima’nın yeni stüdyosuyla yaptığı ilk oyun olacak ve şimdiden büyük merak konusu. Peki Death Stranding çıkış tarihi ne zaman? Death Stranding ne zaman çıkacak ve hakkında ne bliyoruz?

Death Stranding Çıkış Tarihi

Death Stranding çıkış tarihi henüz kesin olarak belli değil fakat 2016 Tokyo Game Show’da Hideo Kojima oyunun 2019’da çıkabileceğini belirtmişti. 2017 Game Awards ödül töreninde ise ünlü yapımcı oyunun geliştirme sürecinin iyi gittiğini, yeni Decima grafik motoruyla çok fazla iş başarıldığını ifade etmişti.

Son haber ise Tokyo Game Show 2018’de gelmişti ve Kojima oyunu şu sıralar oynadığını, bu sırada da yeni elementler eklediğini belirmişti. Kısacası, Death Stranding ne zaman çıkacak sorusuna şu an yanıt vermek zor fakat 2019 yılının sonlarında ya da 2020 başında oyunu oynama ihtimalimiz var.

Death Stranding Hakkında Ne Biliyoruz?

The Last of Us serisinde Joel’e ses veren Troy Baker, Death Stranding’de kötü karakter The Man in the Golden Mask olarak karşımıza çıkacak. Tokyo Game Show’da gösterilen videoda Baker’ı bu rolde görmüştük.

Peki ya oynanış kısmı? Açıkçası henüz Death Stranding’in nasıl bir oynanışa sahip olacağını bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey Norman Reedus ve Mads Nikkelsen gibi ünlü aktörlerin oyunda yer alacağı, oyunun açık dünyada geçeceği. Fakat yine de bunun standart bir açık dünya oyunu olmayacağına emin olabilirsiniz. Hideo Kojima mutlaka kendi dokunuşlarını yapacaktır.

Sony ile bir röportaj yapan Kojima, Death Stranding’in daha keskin ve belirgin hatlara sahip olacağını, aynı zamanda oyuncuların daha önce görmediği şeyler barındıracağını söylemişti. Maalesef tüm bunlar da sorulara yanıt vermekten öte, daha çok soru işareti yükseltiyor!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol