Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Space Remake Ön Siparişine İkinci Oyun Hediye!

Dead Space Remake alan herkese, serinin ikinci oyunu ücretsiz olarak verilecek.

EA’in Isaac Clarke ve Ishimura’nın hikayesini yeniden canlandıran korku oyunu Dead Space Remake‘i satın alırsanız, Dead Space 2 size hediye edilecek. Oyunu bugünden itibaren ön sipariş eden veya etmiş olan herkes, ikinci oyunu da ücretsiz olarak kütüphanesine ekleyebilecek.

Daha önce bildirildiği gibi Dead Space Remake, Isaac Clarke’ı orijinal 2008 versiyonundan biraz farklı görünecek şekilde yeniden tasarladı ancak klasik Clarke hayranıysanız veya yalnızca en iyi korku oyunlarından birinin keyfini çıkarmak istiyorsanız, Steam’de ön sipariş verdiğiniz sürece Dead Space 2, Remake ile birlikte ücretsiz verilecek.

Dead Space Remake Bu Ay Çıkacak

Dead Space Remake

Dead Space’in yeniden yapımı, Epic Games Store üzerinden de satın alınabilse de, aynı ön satın alma teklifini orada göremedik. Dead Space 2‘yi hiç denemediyseniz veya tekrar oynamak istiyorsanız, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Tabii ki, yeniden yapımın 999 TL gibi uçuk denilebilecek ancak artık alıştığımız bir fiyattan satıldığının da altını çizelim.

Orijinal Dead Space sıfırdan yeniden inşa edildiğinden, Dead Space 2’nin gelecekte yeniden yapımı olasılığını tahmin etmekten kendimizi alamıyoruz. Resident Evil 4 ve ayrıca Bloober’ın yakında çıkacak olan Silent Hill 2‘sinin gelecekteki korku oyunu yeniden yapımları için bir çığır açmasıyla, Resident Evil’in modern canlandırmaları hem Capcom hem de seri hayranları için açıkça iyi iş çıkardı.

Dead Space Remake, 27 Ocak 2023‘te çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.