Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Space Remake Game Pass’e Eklendi!

Bugün Microsoft'un hizmetinde iki oyun daha yayımlandı. Artık Frog Detective: The Entire Mystery ve Dead Space Remake'i Game Pass'ten oynayabilirsiniz.

Dead Space Remake Game Pass kütüphanesine dahil edildi. Isaac Clarke hayranıysanız ancak 999 TL değerindeki yeniden yapımı fiyatı yüzünden henüz oynayamadıysanız, hem PC hem Xbox Game Pass üzerinden oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz diyoruz ancak aylık 80 TL değerindeki hizmete abone olmanız gerektiğinin altını da çizelim.

Electronic Arts yayımladığı yeniden yapım, hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan bir hayli yüksek notlar almayı başardı. Oyunun PlayStation 5 sürümünün Metacritic puanı 96 incelemeye göre 89/100 belirlendi. Oyuncular tarafından 1.186 adet inceleme yapıldı ve 88 puan aldı. Steam’deki kullanıcıların yorumları ise yüzde 91 olumlu oldu.

Dead Space Remake Game Pass’te!

Dead Space Remake Game Pass'e Eklendi!

Dead Space Remake, Metacritic’e göre 2023’ün ilk yarısının en iyi reyting alan oyunları arasında yer aldı. Street Fighter 6 ve The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom gibi oyunlarla rekabet eden yapım, birçok dev oyunu geride bırakmayı başardı. Oyun, bu ayın başında Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC için 27 Ocak’ta yayımlandı ve o günden bu güne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı.

Dead Space’i bir kenara bırakırsak, Ekim ayında Game Pass’e eklenecek iki oyun daha mevcut. Frog Detective: The Entire Mystery isimli üç mizahi oyunun karışımı olan bir oyun paketi ve Mineko’s Night Market isimli strateji ve RPG melezi macera oyunu da hizmete dahil olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.