Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Space Remake’ten Çıkış Tarihi Öncesi Son Fragman

Dead Space Remake geliştiricileri, oyunun lansmanını merakla bekleyen oyuncular için detaylı yeni bir fragman yayınladı.

Merakla beklenen Dead Space Remake, 27 Ocak’ta yayınlanacak ancak Motive Studio, lansman fragmanını şimdiden yayınladı. Yayınlanan yeni video, oyunun son boss’unun bazı görüntüleri de dahil olmak üzere oyunun her yerinden parçalar içeriyor.

Oyunun diğer fragmanlarında olduğu gibi, bu fragmanda da oyunculara yenilenen görseller net bir biçimde gösteriliyor. Ayrıca eskilerden aşina olduğumuz yerlerin de daha detaylandırılmış halleri karşımıza çıkıyor. Özellikle videoda Isaac Clarke’ın yüzünün yakından görüntüsü mevcut. Bu da detaylandırılmış grafiklerin gerçekçiliğini net bir biçimde gözler önüne seriyor.

Dead Space Remake Karakterleri Derinleştirildi

Dead Space Remake

Electronic Arts ayrıca, oyunun hikayesini ve arkasındaki yazma sürecini anlattığı bir makale yayınladı. Ekip, Dead Space Remake’i tutarlı hale getirmek için bazı unsurları nasıl eklediğinden, nasıl kaldırdığından ve karakterleri nasıl detaylandırdığından bahsetti. Örneğin, Isaac’in kız arkadaşı Nicole ve Dr. Challus Mercer artık daha fazla kişiliğe sahip. Ek olarak Elizabeth Cross ve Jacob Cross çifti de artık ekranda daha fazla görülecek.

Bu yenilikler, oyuncuların karakterlerle daha güçlü bir bağ kurması için yapıldı. Kıdemli Oyun Yazarı Jo Berry, anlatının çoğunlukla orijinalle aynı olduğunu ancak yeniden yapımda karakterlerdeki değişikliklerin hikaye boyunca net bir şekilde görülebileceğini belirtti. Ancak bu değişiklikler hakkında belirsiz konuşan yazar, ”Her zaman her şey olabilir. Her zaman bir bükülme yaşanır.” diyerek konuyu muallakta bıraktı.

ead

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.