Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Island 2 Çıkış Tarihi Belli Olmuş Görünüyor

Yıllardır geliştirme aşamasında olan Dead Island 2 için üstü kapalı bir tarih verildi.

İlk Dead Island oyununun başarısından sonra, oyuncular nispeten daha yakın bir zamanda sabırsızlıkla devam oyunu bekledi. Dead Island 2 ilk olarak 2014 yılında E3’te duyurulmuştu ve yaklaşık on yıldır geliştirme aşamasındaydı.

Sonunda güncel bir haber geldi ve oyunun geliştiricisi Deep Silver’ın yıllarca süren sessizliği sona erdi. Deep Silver’ın ana şirketi Embracer Group‘un geçen haftaki bir mali sunumunda, VGC tarafından bildirildiği üzere Dead Island 2‘nin 2023 gibi erken bir tarihte piyasaya sürüleceğine işaret edebilecek bazı bilgiler verildi.

Dead Island 2 Nihayet Yakında Geliyor

Dead Island 2

Söz konusu yorum etkinliğin sunucusu, oyun çok açık bir şekilde hala seviliyor ve en azından bu mali yılda yayınlanmasını bekliyorum, ya da üzgünüm önümüzdeki mali yıl için demeliyim şeklinde açıklamalarda bulundu. Embracer CEO’su Lars Wingefors, sunucunun açıklamasının Dead Island 2 olabileceğini düşündüğünü, ancak daha fazla yorum yapamayacağını söyledi.

Şirketin mali yılı 31 Mart 2023’te sona eriyor. Uzun bir süre boyunca hayranlar oyun için herhangi bir bilgi almaktan umutlarını kesmişlerdi ve oyunun, piyasaya sürülmesiyle ilgili planların yavaş yavaş boşa çıkacağını düşündüler. Techland ilk Dead Island oyununu geliştirdi, bu yüzden doğal olarak devam oyununu yapmayı planladı. Ancak dikkatlerini Dying Lighta vermekte karar kıldılar. Her durumda, hayranlar hala sabırla haberlerini bekliyor ve umarız yakın gelecekte oyunun geliştiricisinden daha somut ayrıntılar öğrenilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.