Dead Cells’in 14’ncü Güncellemesi Yayınlandı!

Dead Cells'in yeni güncellemesi PC için yayınlandı.

Konsol ve bilgisayar platformu için geçtiğimiz yıl lansmana çıkan Dead Cells milyonlarca adet kopya satarken aldığı güncellemeler ile de oyuncularına sürekli yeni içerikler sunmayı başardı. Yapım 13 Ağustos itibari ile 14’ncü güncellemesini aldı.

Her aldığı güncelleme ile oyunculara yeni içerikler sunan ve sunmaya devam eden Dead Cells 1 milyondan fazla kopya satmayı başarmıştı. Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım yeni güncellemesi ile yine oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam etti.

14’ncü güncelleme ile oyun içerisine yine yeni silahlar eklendi. Yeni güncelleme oyun içerisinde öldürülecek olan yeni canavarların da kilidini açmakla birlikte oyunculara yeni bir dizi silahta sunacak.Oldukça zorlu patronlar ile karşılaşacağımız yeni güncelleme de onları öldürmek hiçte kolay olmayacak. Ayrıca oyuncular her öldürdükleri patron için ödüllendirilecekler.

Patronlardan önce karşımıza çıkacak ola çeteleri de yok edebilecek ve pratik yapabilme fırsatı elde edeceğiz. Çoklu yaşam kalitesi iyileştirmeleri de getiren güncelleme şuanda bilgisayar platformunda yer alıyor.

Oyunun 14’ncü güncellemesi 2-3 hafta sonra Switch, PlayStation 4 ve Xbox One platformuna gelecek. Dileyen PC oyuncuları şuan güncellemeye erişebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol