Dead Cells Xbox Game Pass’te Hala Sorun Yaşıyor

Dead Cells 14 Şubat tarihi ile Xbox Game Pass'e gelmişti ama oyuncular oyunda problemler olduğunu bildirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Motion Twin tarafından geliştirilen Dead Cells kısa bir süre önce Xbox Game Pass‘e gelmişti. Oyuncular 14 Şubat 2020‘de Xbox Game Pass aracılığıyla Dead Cells’i çalıştırmaya çalıştıklarında sorunlar ile karşılaşmışlardı. Ancak daha sonra yayınlanan güncellemenin çökmeleri düzeltmek için yeterli olmadığı yönünde ve sorunun devam ettiği söylenmeye devam etti.

Motion Twin, resmi Twitter hesaplarına hızlı bir şekilde cevap verdi ve oyunculara sorunların farkında olduklarını ve yakında düzeltmek için bir güncelleme yayınlayacağını bildirdi. Daha sonra bugünün tarihiyle 17 Şubat 2020‘de Motion Twin güncellemenin çalışmadığını belirttiğinden, sorunlar henüz çözülmemiş gibi görünüyor. Bu durum hafta sonu oyunu oynamak isteyen oyuncular bir hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz.

Motion Twin, Xbox Game Pass’te kilitlenmeye neyin neden olduğunu bulmak için Microsoft’tan veri almayı beklediklerini açıkladı. Bu nedenle, ekstra adım, düzeltmenin daha erken değil, daha sonra ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Geliştiriciler de oyunculardan özür diledi, çünkü güncelleme sürükleniyor, ancak ekibin iş başında olduğundan emin olduklarına bir kez daha güvence verdi.

Oyuncular Bad Seed‘in piyasaya sürülmesinden sonra Motion Twin’in düzeltmesini beklemek zorunda kalacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol