Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight’a Yeni Silent Hill Kozmetikleri Geldi

Dead by Daylight, oyun içi mağazasına Silent Hill 3'ten ilham alan iki yeni satın alınabilir kozmetik ürünü ekleyerek Silent Hill hayranlarını heyecanlandırdı.

Dead by Daylight, biri Cheryl Mason için olan Silent Hill 3’ten ilham alan iki yeni kozmetik ürününü oyununa ekledi. Oyuncuları, gerçek para karşılığında elde edilen oyun içi para birimi olan Auric Cells’i kullanarak mağazadan satın alarak kıyafetleri elde edebilecek.

Dead by Daylight’ın arkasındaki ekip, ilk kez 2020’de dördüncü yıl dönümü için Konami ile işbirliği yaparak Cheryl Mason ve Pyramid Head‘in oynanabilir karakterler olarak oyuna eklemişti. Hatta Silent Hill‘e özel bir harika olan Midwich İlkokulu’da oyunda yer alıyordu. Silent Hill serisinden sonraki karakterler daha sonra oyuna yeni bir kozmetik katmanıyla eklendi.

Meşhur Princess Hearth Dead by Daylight’ta

Dead by Daylight

Bugün ise Dead by Daylight, Twitter‘da Silent Hill’den ilham alan iki yeni kozmetik ekleyeceğini ve bunlardan birinin Cheryl Mason için olduğunu duyurdu. Princess Heart kıyafeti Silent Hill 3’ün en unutulmaz kıyafetlerinden biriydi ve bugün ise çok oyunculu korku oyununa dahil edildi. Cheryl’in yeni kıyafetinin yanı sıra Feng Min için ayrı bir Princess Heart kıyafeti de mağazada yerini aldı.

Pek çok hayran, Cheryl Mason’ın birkaç ay boyunca herhangi bir kozmetik olmadan geçirdikten sonra böylesine ikonik bir kozmetik ürün aldığını görmekten memnun olsa da, bazı oyuncular yakın zamanda Resident Evil’in kendi Jill Valentine‘inin yanı sıra kendi S.T.A.R.S kozmetik ürününü almış olan Feng Min’in bir başka kostüm daha aldığını görmekten memnuniyetsizliklerini dile getirdi.

Feng’in lisanslı kozmetiklerin bolluğunu açıklayan oyun içi bilgi, sadece cosplay yapmaktan zevk alması ve bunları kendi yapması olsa da, bazı mutsuz hayranlar ise Dead by Daylight’ın arkasındaki ekibi diğer karakterler pahasına ona aşırı ilgi göstermekle suçladı. Bununla birlikte, Feng Min için görünümlerinden fazlalığından elde edilen gelirin, gelecekteki Dead by Daylight projelerine ve işbirliklerine dahil edilmesi muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.