Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight: Twisted Masquerade Etkinliği Başladı

Behavior Interactive, Dead by Daylight için düzeltmeler ve Twisted Masquerade etkinliği için temel çalışmalarla dolu 6.0.1 güncellemesini yayınladı.

Behavior Interactive, asimetrik çok oyunculu korku oyunu için yeni 6.0.1 güncellemelerinin yayınlanmasıyla Dead by Daylight için bu hafta agresif içerik güncellemeleri programına devam etti. Oyun bu yıl Haziran ayı için önemli bir duyuru yapmamış olsa da, yine de yılın ikinci yarısını içerikle dolu bir şekilde geçirmeye devam edecek.

Güncelleme 6.0.1, Dead by Daylight’ta Twisted Masquerade etkinliğini başlatacağı için, yeni gelen güncellemelerin temelini atacak olan önemli güncelleme oldu. Twisted Masquerade, bu gönderiden itibaren artık mevcut olan, sınırlı süreli yeni bir etkinlik olacak. Etkinlik, oyunun altıncı yıldönümü kutlaması olacak ve oyuncuların tamamlaması için özel bir Twisted Masquerade Etkinlik Kitabı sunacak.

Dead by Daylight 6.0.1 Güncelleme Notları

Dead by Daylight

Ayrıca 12 maskeli balo maskesi, kıyafet ve tılsım gibi çeşitli özel ödüllerin yanı sıra Dead by Daylight haritalarında yıldönümü neşesi katmak için tematik değişiklikler de yapıldı. Twisted Masquerade‘in tam olarak ne zaman biteceği belli değil. Güncellemenin detaylarına gelince, bir süredir devam eden çeşitli hatalara yönelik düzinelerce düzeltme yapıldı.

Örneğin, bazen Yamyam’ın elektrikli testeresi Hayatta Kalanlara sessiz kalıyordu. Bu ve bu gibi onlarca önemli hata düzeltildi. Bununla birlikte, Behavior’ın henüz düzeltemediğini kabul ettiği bazı özel sorunlar da mevcut. Güncelleme 6.0.1 notlarında bir özel odaktan bahsedildi. Ekip, oyunun indirilme halindeyken botlarla oynanan maçlarda çökebileceğini belirtti.

Uzun lafın kısası Dead by Daylight 6.0.1 güncellemesi, piyasaya sürüldükten altı yıl sonra bile, oyuna heyecan verici yeni içerik eklemeye devam etmeye odaklandığını ve sık sık yeni içeriğe rağmen oyunu korumaya adadığını hatırlatmış oldu. Twisted Masquerade ve 6.0.1 güncellemesi Dead by Daylight’ta büyük değişiklikler sunmadı ancak bir sonraki güncellemelerin temelini atmış oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.