Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight Bölüm 25: Resident Evil Project W Olacak

Behavior Interactive, asimetrik çok oyunculu oyunu Dead by Daylight için ikinci bir Resident Evil geçişi olan Project W'yi tanıttı.

Asimetrik çok oyunculu korku oyunu Dead By Daylight, bölüm bölüm ilerleyen bir yapıda ve oyunun son bölümü de tanıtıldı. Salı günü yapılan bir dizi duyurunun bir parçası olarak Behavior, oyuna yakında ikinci bir Resident Evil işbirliği etkinliğinin geleceğini açıkladı.

İşbirliği etkinliğinin adı Resident Evil: Project W ve bu konuda henüz pek bir bilgimiz yok ancak Resident Evil: Project W’nin tam bir bölüm olacağı, yani Dead by Daylight için tam bir güncelleme boyutunda olacağını biliyoruz. Ayrıca güncelleme bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Muhtemelen sonbahar aylarında büyük güncelleme piyasaya çıkacak.

Dead by Daylight Bölüm 25: Project W

Dead by Daylight
Resident Evil: Project W

Resident Evil: Project W’nin tanıtım fragmanı şaşırtıcı bir şekilde başladı. Yeni bir tanıtım yerine Dead by Daylight’ın ilk Resident Evil işbirliğinin videosu gösterildi. Genç bir kadın Nemesis tarafından saldırıya uğrar ve öldürülür ancak, Jill Valentine ve Leon Kennedy’nin geldiği videonun geri kalanını göstermek yerine, görüntülerin güvenlik kameraları tarafından izlendiği gösterildi.

Görüntülerin yavaş yavaş geri çekildiğini gösteren ekran, gizemli bir figürün gölgesini ortaya çıkarttı. Söz konusu figür bilinmiyor ancak gölgelerine bakılırsa figürler insansı bir yapıda olacak. Biz, Raccoon City’de ortaya çıkan t-Virüs’ün kargaşasını yöneten karanlık bir figür ve etkinliğin başlığı Project W’nin yalnızca Albert Wesker’ın dahil olduğu kanısına vardık.

Doğrusunu söylemek gerekirse bizim inancımızı güçlendirecek şekilde geçen hafta bir sızıntı, Wesker’ın Behavior Interactive’in Dead by Daylight Bölüm 25 planlarında Katil olacağını doğruladı. Ona iki yeni Hayatta Kalan olarak Ada Wong ve Rebecca Chambers katılacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.