Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight: Project W Tanıtıldı

Dead by Daylight'ın Resident Evil: Project W paketinin son fragmanı, Eylül ayında oyuna gelecek olan yeni Katil ve iki yeni Hayatta Kalan karakterlerini tanıttı.

Behavior Interactive’in popüler oyunu Dead by Daylight birçok orijinal karaktere sahip olsa da, çekiciliğinin büyük bir kısmı diğer korku serilerinden gelen karakterler oldu.

Geliştiriciler, Dead By Daylight‘ın ikinci Resident Evil işbirliğini Mayıs ayında bir fragmanla duyurdu. Duyuru fragmanı yaklaşmakta olan Resident Evil: Project W genişlemesi hakkında pek bir şey açıklamasa da, en yeni fragmanı sonunda bu Eylül ayında oyuna gelen ve bizim de sızıntı haberini paylaştığımız Katil ve Hayatta Kalan karakterleri ortaya çıkardı.

Dead by Daylight: Project W Fragmanı

Dead by Daylight

Yeni Resident Evil karakterleri arasında Rebecca Chambers ve Ada Wong yer alacak. Bu arada, serinin tekrar eden kötü adamı Albert Wesker, oyunun en yeni Katil’i olarak sahneye çıkacak. Bu açıklama, birkaç gün önce sızıntı tarafından bozulmuş olsa da, hayranlar resmi bir onay almış oldu. Yakında çıkacak olan Project W, Haziran 2021’de tanıtılan Raccoon Şehri Polis Karakolu haritasında da yeniden çalışmalar içerecek.

Fragman yukarıda bahsedilen Polis Karakolu haritasında geçiyor. Dead by Daylight’ın orijinal karakteri Meg Thomas, Project W’nin duyuru fragmanında etrafa dolanıyor. Daha sonra Rebecca Chambers’ı görüyoruz ve aceleyle arkasından kapıyı barikat eden Resident Evil 2’den Ada Wong’u görüyoruz. Son olarak Adam Wesker’in Project W versiyonu ile fragmanı kapatıyoruz.

Dead by Daylight, Android, iOS, PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.