Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight’a Gelen Resident Evil Karakterleri Belli Oldu

Dead by Daylight sızıntıları, Resident Evil: Project W'da Wesker, Ada ve Rebecca'nın geleceğini ortaya çıkarttı.

Yaklaşan Dead by Daylight içeriği için güvenilir ve doğru sızıntıların iyi bilinen bir kaynağı olan DBDLeaks, yaklaşmakta olan güncelleme Resident: Project W‘nin ayrıntılarını paylaştı. Ada Wong ve Rebecca Chambers, Bölüm 25’teki yeni Hayatta Kalan karakterleri olacak. Albert Wesker ise Katil olarak başrolde olacak.

Dead by Daylight Bölüm 25 – Resident Evil: Project W hakkında oyuncuları heyecanlandıracak pek çok ilginç bilgi de mevcut. İlki, ek paketti tüm karakterler için kanlı görünüm çeşitlerini ve ayrıca onların avantajları için simgeleri gösteren bir resim oldu. Ayrıca bu avantajların, özellikle Wesker’ın oyunda nasıl işleyeceğine dair ayrıntılar da mevcut.

Dead by Daylight: Project W Karakterleri

Dead by Daylight

Wesker’ın, Dead by Daylight’taki tüm seri bağlantılarında standart uygulama olan The Mastermind olarak adlandırıldığı söylendi. Katiller, The Entity tarafından Trials’a getirilen çarpık bir form oldukları için yerleşik adlarını asla paylaşmaz. Bu örnekte, The Mastermind’ın yeteneği, Uroboros Virüsünü Hayatta Kalanlara bulaştırmak ve onlara bir tür zarar vermek için kullanan Virulent Bound olacak.

Wesker, Ada ve Rebecca’ya bağlanan avantajlar ve eklentiler paylaşıldı ancak bunların tümü, ek paket nihai olana ve oyuncuların elinde olana kadar değişebilir. Bu sızıntıların belki de en ilginç kısmı Wesker ile bağlantılı bazı ses dosyalarından geldi.

Bunlar, çeşitli eylemleri için homurtuları ve aynı zamanda üç tür kovalamaca müziğini içerecek. Bunlardan birinin başlığı “Dönüştürülmüş” olup, Mastermind’ın bir oyun boyunca değişebileceğini gösterdi. Bu, The Shape’in duruşunu değiştirmesine ve belirli bir süre Hayatta Kalanları takip ederseniz daha ölümcül hale gelmesine benzer olabilir.

Wesker’ın dönüşümü, onu Resident Evil 5’te devasa bir siyah dokunaç kütlesine dönüştüren Uroboros Virüsü ile neredeyse kesinlikle bağlantılı olacak. Resident Evil: Project W hakkında daha fazla bilgi, 3 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Behavior Beyond sırasında ortaya çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.