Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight Oyuncuları 250.000 Bloodpoints Kazanıyor

Behavior Interactive, 6 Ocak'a kadar Dead by Daylight'a giren oyuncuların tek seferlik olmak üzere ücretsiz 250.000 Bloodpoints kazanacaklarını açıkladı.

Yakın zaman önce Epic Games Store’da ücretsiz olan korku oyunu Dead by Daylight için güzel bir sürpriz açıklandı. Geçtiğimiz günlerde oyunun sunucularında yaşanan kesintiyi unutturmak isteyen geliştirici Behavior Interactive, şu andan itibaren 6 Ocak’a o kadar Dead by Daylight’a giriş yapan herkesin ücretsiz 250.000 Bloodpoints kazanacağını duyurdu.

Dead by Daylight’taki altı oyun için para biriminden biri olan Bloodpoints, karakterlerin seviyesini yükseltmek ve Bloodweb’den açılabilir öğeler satın almak için kullanılıyor. Eğer oyuna yeni başladıysanız veya hala seviye atlaması gereken karakterlere sahipseniz, 250.000 Bloodpoints hediyesini kaçırmamanızda yarar var.

Ücretsiz 250.000 Bloodpoints Fırsatı 6 Ocak’a Kadar Geçerli

Dead by Daylight 250.000 Bloodpoints

Daha önce bildirdiğimiz gibi Dead by Daylight’ın yeni bölümü, ülkemizde Halka ismiyle vizyona giren Japon korku efsanesi Ringu‘yu ağırlayacak. İzledikten sonra yedi gün içinde ölmenize sebep olan bir videoyu konu alan ikonik eser, korku dünyasının ünlüler geçidi olan oyunda kendisine yer bulacak. Dead by Daylight Ringu bölümü, Mart 2022‘de yayınlanacak.

Ücretsiz 250.000 Bloodpoints’inizi kazanmak için 6 Ocak 2022 tarihine kadar Dead by Daylight’a giriş yapmayı unutmayın. Sevilen korku oyununu Steam Kış İndirimi dahilinde yüzde 50 indirimle 29,50 TL‘ye satın alabilirsiniz.

Dead by Daylight Mobile Kodları – Aralık 2021 listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.