İkonik Korku Filmi Halka, Dead by Daylight’a Geliyor

Kült Japon korku filmi Halka (orijinal ismiyle Ringu), Dead by Daylight'a geliyor!

Geçtiğimiz haftalarda Epic Games’in ücretsiz olarak dağıttığı Dead by Daylight, korku dünyasının kült yapımlarından faydalanmaya devam ediyor. Behaviour Interactive tarafından geliştirilen hayatta kalma-korku oyununun yeni bölümü, ülkemizde Halka ismiyle vizyona giren Ringu‘yu ağırlayacak.

Kōji Suzuki’nin 1991 yılında yayımlanan Ringu romanı, yayılan bir lanetin ve bu lanetin zavallı kurbanlarının akıllardan çıkmayan hikayesini anlatıyor. Roman 1998 yılında Japonya’da aynı adla (film uyarlaması Ringu adıyla çıkmıştır) uzun metrajlı bir filme uyarlandığında, korku sineması yepyeni bir boyut kazanmış oldu.

Dead by Daylight Halka Bölümü, Mart 2022’de Çıkacak

Dead by Daylight Ringu (Halka)

İzledikten sonra yedi gün içinde ölmenize sebep olan bir videoyu konu alan ikonik eser, korku dünyasının ünlüler geçidi Dead by Daylight‘ta kendisine yer bulacak. Oyun yönetmeni Mathieu Côté, “Halka serisinin Japonya’daki önemi ve popüler kültür üzerindeki etkisi yadsınamaz. Bu efsanevi hikayeyi Dead by Daylight’a getirmek bizim için büyük bir onur” dedi.

Dead by Daylight Ringu bölümü, Mart 2022‘de gelecek. Yayınlanan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol