Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight Çizgi Romanı Geliyor

Dead by Daylight için yeni bir proje hazırlığı başladı. Resmi kaynaklara göre sevilen korku oyunu, bir çizgi romana aktarılacak.

Dead by Daylight, 2016’daki ilk lansmanından bu yana Resident Evil, Stranger Things ve PUBG gibi diğer serilerle işbirliği yaptı. Behavior Interactive’in duyurduğu yeni habere göre, sevilen korku oyunu şimdi bir çizgi romana uyarlanıyor. Mart 2023’te piyasaya sürülecek olan çizgi roman serisi için, Dead by Daylight Titan Comics ile birlikte çalışacak.

İkili arasındaki işbirliği, oyundaki katillerden biri olan The Legion’ın kan donduran hikayesine tanıklık edecek. Çizgi roman uyarlaması için henüz kesin bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, yapım Mart 2023’te hem fiziksel hem de dijital olarak satışa sunulacak. Behavior Interactive İşbirliği Başkanı Mathie Cote, “Takımdaki birçok insan gibi çizgi romanların da kalbimde özel bir yeri var. Dead by Daylight, bu formatta ilk kez ortaya çıkıyor ve bu harika bir çalışma. The Legion, oldukça ilginç bir karakter. Gençlerin öfkesi ve intikamını anlatırken, derinlere dalmaya hazır olun.” dedi.

Dead by Daylight Çizgi Romanı 2023’te Yayınlanacak

Dead by Daylight

Başkan Mathie Cote, çizgi roman projesiyle ilgili duygularını anlatırken, sayfada hikayelerimizin ve karakterlerimizin canlandığını görmek harika bir duygu ve umarız hayranlarımız bunu bizim kadar takdir ederler dedi. The Dead by Daylight çizgi romanı Nadia Shammas ve Dillan Snook tarafından yazılacak ve The Legion’un dünyanın dört bir yanındaki ilişkileri keşfetme hikayesini anlatacak. Titan Comics’e göre bu proje tamamen bir ön hikaye olacak.

Bu hayranlar için oldukça iyi bir haber, çünkü çizgi roman serisinin devamı da gelecek. Ve geliştiricilere göre, ileride daha büyük projeler de görebileceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.