Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

New State Mobile Dead by Daylight İşbirliği Duyuruldu

PUBG evreninde geçen fütüristik battle royale oyunu New State Mobile, korku türündeki hayatta kalma oyunu Dead by Daylight ile geniş çaplı bir işbirliğine gidiyor.

PUBG New State, oyuncuların Cadılar Bayramı’nı iliklerine kadar hissetmelerini sağlamak için hayatta kalma korku oyunu Dead by Daylight ile özel bir işbirliği gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Ekim güncellemesiyle başlayacak bu ortaklığın yanı sıra New State Mobile’ın birinci yıldönümü etkinliği, yeni bir “recruit mode” oyun türü ve yeni bir Survival Pass da oyunculara sunulacak.

New State Mobile Dead by Daylight işbirliğinin teması olan Fright for Survival, her oyunun temel hayatta kalma temalarına odaklanırken Cadılar Bayramı ruhunu öne çıkarıyor. YouTube’da yayınlanan ve haberimizin aşağısından izleyebileceğiniz sinematik video, yeni Akinta haritasında Paradiso’da geçen özel saklambaç oyun modunu nefes kesici bir şekilde sunuyor.

Cadılar Bayramı Etkinliğinin Adı Fright for Survival

pubg new state dead by daylight

Cadılar Bayramı etkinliğiyle birlikte tüyler ürpertici kozmetikler geliyor. Oyuncular, 24 Kasım’a kadar kask, sırt çantası, tava ve paraşüt gibi birçok Dead by Daylight eşyasının yanı sıra oyunun ünlü Katillerinden bazılarını sunan kostümler elde edebilirler. Ayrıca 26 Ekim tarihinden itibaren, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için ayrıca kısa ek içerik de yayınlanacak.

Krafton, fütüristik battle royale oyununun birinci yıl dönümünü kutlamak için 1 – 30 Kasım tarihleri arasında özel bir oyun içi etkinlik düzenleyecek. Her gün bir tür olmak üzere toplam 15 görev ve görevleri tamamladıklarında oyunculara verilen özel yıldönümü kostümleri, paraşütler ve silah kaplamaları gibi eşyalar açıklanacak. 1 – 13 Kasım tarihleri arasında New State Mobile’a giriş yapan oyunculara ücretsiz ‘Kinda Cute Dance’ ifadesi verilecek.

Son olarak ekim güncellemesi beraberinde Survivor Pass Vol. 12‘yi getiriyor. Hunters ekibinden Edward’ın kostümleri ve yüz görünümleri, tüm hikaye görevlerini tamamlayarak ücretsiz olarak elde edilebilecek. Her zaman olduğu gibi Premium Pass satın alan kullanıcılar, belirli bir pass seviyesine ulaştıklarında tüm New State Kredilerini geri alabilecekler. Ekim güncellemelerinin yama notlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

New State x Dead by Daylight İşbirliği

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.