Dungeons & Dragons Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6

Kullanıcı


DDO: Masterminds of Sharn Test Sunucusu Açıldı

Masterminds of Sharn için geri sayım başladı.

The Dungeons and Dragons Online için şu sıralar yeni bir ek paket hazırlığı sürüyor. Buna rağmen Masterminds of Sharn adlı bu genişleme paketi bu yılın sonuna doğru çıkacak. Fakat yine de beklenen içeriği önceden test etmek istiyorsanız şanslısınız. Masterminds of Sharn eklentisi için bir test sunucusu açıldı ve birkaç gün boyunca oyuncular yeni DDO içeriklerini deneyebilecek.

Daybreak Games bu preview sunucularını henüz açarken, sadece birkaç gün boyunca aktif kalacaklar. Bu süreç boyunca oyuncular yeni Tiefling ırkı ile Tiefling Scoundrel’i deneyebilecekler. Aynı zamanda yeni Inquisitive Universal Enhancement Tree de test sunucusunda yer alacak.

Daybreak aynı zamanda bir geliştirici etkinliği de düzenledi ve oyuncular ile geliştiriciler karşılıklı sohbet ederek soru-cevap yaptılar. Elbette bu Dungeons and Dragons Online: Masterminds of Sharn’ın son test süreci olmayacak. Yeni güncellemenin çıkışına epey uzun bir süre var ve bu süreçte en azından birkaç kez daha test sunucularının açılmasını bekliyoruz.

Bakalım uzun soluklu MMORPG Dungeons and Dragons Online nasıl bir yönde ilerleyecek?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol