Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DC’nin Patronundan Superman Açıklaması

DC Studios CEO'su James Gunn, Superman sinyalleri verdi. Stüdyo başkanı, kahramanın kendisi için oldukça önemli olduğunu belirtti.

Yeni kurulan DC Studios’un eş CEO’su olarak göreve başlayan James Gunn, sosyal medyada şirket önceliklerini açıkladı. Gunn açıklamalarının devamında, Superman‘in kendisi için oldukça önemli olduğunu belirtti ve kahramanı beyazperdede görüp göremeyeceğimizi soran bir hayrana ”Evet, elbette.” yanıtını verdi. Bu yanıtın hemen ardından elbette hayranlar spekülasyonlar yaratmaya başladı. Şimdi hayranların tek merak konusu, beyazperdede hangi Superman’i göreceğimiz.

Hollywood Reporter, DC Studios‘un planları hakkında birkaç sızıntı raporu yayınladı. Henry Cavill’in oynadığı Man of Steel 2‘nin potansiyel olarak ilerlemeyeceği bu raporlarla birlikte açıklandı. ancak CEO James Gunn, sızdırılan bilgileri yalanlayarak karakterin yeniden canlandırılabileceğini öne sürdü. Ek olarak devam etmesi planlanmayan bir diğer proje ise Wonder Woman 3 olarak belirtildi.

DC Studios İçin 10 Yıllık Plan Hazırlandı

DC

2021’de Warner Bros., yönetmen J.J. Abrams ve yazar Ta-Nehisi Coates önderliğinde yeni bir Superman filminin üzerinde çalışıldığını doğrulamıştı. Ancak projenin DC Studios çatısı altında yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil. Son zamanlarda hayranlarına yaklaşmakta olan planları hakkında tweet atan Gunn, Guardians Of The Galaxy yönetmeninin Henry Cavill’i sevmediğine dair süregelen söylentiyi de yalanladı.

Başka bir tweetinde Gunn, DC’nin sinema planlarında Green Lantern içeriğinin oldukça önemli olduğunu belirtti. Stüdyo için 10 yıllık plan hazırlayan ortak CEO’lar; Wonder Woman 3 ve Black Adam 2‘yi tamamen rafa kaldırdı. Ek olarak Superman ve Aquaman oyuncuları Henry Cavill ve Jason Momoa artık stüdyoda yer almayabilir. Batman 2 üzerindeki çalışmalar ise hala devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.