Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wonder Woman 3 Çıkacak Mı? DC Filminde Sürpriz Gelişme

James Gunn ve Peter Safran'ın liderliğinde yeni bir yol haritası izleyen DC Studios, Wonder Woman 3 filmini iptal etme kararı aldı.

Başrolünde Gal Gadot’un yer aldığı Wonder Woman 3 filminin iptal edildiği bildirildi. Projenin rafa kaldırılma kararında, DC Studios’un eş başkanları James Gunn ve Peter Safran tarafından belirlenen yeni yol haritasının etkili olduğu tahmin ediliyor. Aranızda haberi olan okurlarımız olacaktır; Warner Bros. Discovery, Marvel Sinematik Evreni ile rekabet edebilecek kalitede projeler geliştirebilmek için DC bölümünde yeniden yapılanmaya gitti.

Evreni, Marvel Studios patronu Kevin Feige gibi bir figüre teslim etmeyi amaçlayan medya devi, bu iş için ünlü yönetmen James Gunn ve başarılı yapımcı Peter Safran’ı seçti. DC Studios için kapsamlı bir yol haritası hazırlayan ikili, gelecek projeler arasında yer alan Wonder Woman 3’ün ipini çekme kararı aldı. İlk iki bölümü yöneten Patty Jenkins, serideki üçüncü film için Gal Gadot ile birlikte geri dönecekti, ancak bugün projenin iptal edildiği haberi geldi.

Wonder Woman 3 İptal Edildi

wonder woman 3 çıkacak mı
Wonder Woman 3 çıkacak mı diye merak edilirken filminden iptal haberi geldi.

Başarılı yönetmen ekim ayında yaptığı açıklamada senaryonun tamamlandığını ve çekimler için son aşamaya gelindiğini söylemişti. Gadot ise geçtiğimiz günlerde Twitter’dan “sonraki bölüm için sabırsızlandığını” söyleyen bir paylaşım yapmıştı. Ünlü oyuncunun tweet attığı sırada filmin kaderinden haberdar olup olmadığı belli değil. Öte yandan Wonder Woman 3’ün iptal edilmesi, Gadot’un role veda ettiği anlamına gelmiyor.

37 yaşındaki İsrailli aktris, yenilenen DC sinematik evreninde ikonik karaktere geri dönebilir. 2017’de vizyona giren ilk Wonder Woman filmi, büyük bir beğeni toplamış ve dünya genelinde 822,8 milyon dolar gişe yapmıştı. Koronavirüs salgınının başlarında yayınlanan devam filmi Wonder Woman 1984 ise yalnızca 169,6 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek beklentilerin altında bir performans göstermişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.