DC Universe Online 6 Ağustos’ta Switch’e Gelecek!

DC Universe Online Ağustos ayında Nintendo Switch'e gelecek.

İlk kez 2011 yılında konsol ve bilgisayar platformunda lansmana çıkan DC Universe Online günümüzde oynaması ücretsiz olarak yayın hayatına devam ediyor. Yapım çok yakında Switch platformu için de lansmana çıkacak.

Çok oyunculu olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları karşı karşıya getiren yapım yakında Switch platformunda da lansmana çıkacak. Bünyesinde birbirinden farklı karakterlere ev sahipliği yapan oyun günümüze kadar  Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi. Sayısız genişleme paketine sahip olan oyun bugün gelen bilgiler ile 6 Ağustos’ta Nintendo eShop üzerinde lansmana çıkacakmış.

VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre DC Universe Online, 6 Ağustos’ta Nintendo Switch platformu için yayınlanacakmış. Oyunun resmi web sitesinde de yaz 2019 olarak duyurulan Switch sürümü bugün net bir çıkış tarihi aldı. Gelen bilgiler ile oyunun net çıkış tarihi olarak 6 Ağustos belirlenirken, çapraz platform desteğinin de olacağı belirtiliyor.

Oyuncular birbirleri ile çapraz olarak DC Universe Online oynayabilecekler. Oyun Switch sürümünde de oynaması ücretsiz olarak yer alacak. Ayrıca oyuna gelen tüm genişleme paketleri Switch sürümü içerisinde de yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol