DayZ

MMORPG
Takip Et
8.3

Çok iyi

7.2

Kullanıcı

DayZ Experimental İçin 1.08 Güncellemesi Yayınlandı

DayZ 1.08 yama notları yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

DayZ’nin geliştirici firması olan Bohemia Interactive yepyeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan sürüm notlarına göre, yama 1.08 oyunun yıkım ve baskın sistemini elden geçiriyor, şöminelerde bir takım değişiklikler yapılırken güncelleme aynı zamanda oyunda bulunan hataları düzeltiyor.

Oyuncular artık standart yakın dövüş saldırıları, ateşli silahlar veya patlayıcılar kullanarak çitleri ve gözetleme kulelerini yok edebilirler. Hayati olmayan herhangi bir parça hasar alabilir ve onarım seçeneği ile birlikte görsel hatalar gideriliyor. Buna ek olarak, şimdi tüm çadırlar yıkılabilir ve tamir edilebilir.

Ayrıca, Bohemia şöminelerde çok fazla değişiklik yaptı. Örneğin, ekip doğrudan pişirme yuvaları ekledi. Bu yuvalar hem pişirme ekipmanını hem de bireysel yiyecekleri kabul ediyor, yani artık her zaman yanınızda bir parça tencere taşımaya bağımlı değilsiniz. Şömineler ayrıca birçok dengeleme değişikliği ve hata düzeltmesi aldı.

Son olarak, bu deneysel güncelleme bir dizi hata düzeltmesi ve kararlılık geliştirmesi getiriyor. Örneğin, temel bina ile ilgili bir oyun çökmesini ve fırlatma ile ilgili Sunucu hatalarını düzeltti.

Bohemia Interactive tarafından yayınlanan yama notlarının tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol