Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dawn Of War III Havasını Soluyabileceğiniz Bir Video Paylaşıldı

Oyunun piyasaya sürülmesi için geri sayım devam ederken iştah açıcı niyetine yeni bir video paylaşıldı.

SEGA Europe Ltd. ve Relic Entertainment, Dawn Of War III için sabırsızlanan kitleyi yerinden zıplatacak güzellikte bir video yayımladı. Resmi Youtube hesabında paylaşılan videoda oyun haritasındaki farklı alanların çevresel özelliklerine bir bakış atılıyor.

dawn of war battle

Dawn Of War ekibi devasa boyutlarda alanlar ve her birine özgün tasarımlar yaratmak için gerçekten çok uğraşıyor. Ekibin bu etkileyici haritayı yaratmaktaki amacı büyüklüğüyle gösteriş yapmak için değil, her bir alan kendi içinde stratejik hamleler yapabileceğiniz fonksiyonlar da barındırıyor olacak.

Dawn Of War III’ün sanat yönetmeni Matt Kuzminski ve Lead Environment tasarımcısı Tristan Brett bir araya gelmiş hevesli oyuncuların gözlerine bayram ettirecek bir sunum hazırlamış. Paylaşılan videoda savaş alanlarının sahip olacağı özelliklere de değinilmiş.

Tanıtılan savaş alanları dört ayrı özellik içeriyor. Cyprus Ultima alanı, Orta Çağ’a özgü bir havaya ve tarihsel ögelere sahip. Cage World, yaratıklarla ve uzaylılarla dolu tehlikeler barındırıyor. Cage World’ün insanı beklenmedik savaşlara çekebileceği, ayakların altından kayıveren alanları da bulunuyor. Starfort, gotik ve etkileyici İmparatorluk mimarisiyle görkemli bir yapıya sahip bulunuyor. Acheron, sıcak ve soğuğun, ateşle buzun yan yana geldiği kocaman savaş alanlarından oluşuyor.

Bahsedilen savaş alanlarının ve oyun içi görsellerin yer aldığı videoya aşağıdaki ekrandan göz atabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.