Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dawn Apart Duyuruldu: Adeta Minecraft ve Factorio Birleşimi!

Cities Skylines, Minecraft ve Factorio birleşimi olarak ortaya çıkan Dawn Apart, kapitalizmle savaşabileceğiniz ve her şeyi havaya uçurarak çevreyi kurtarabileceğiniz yeni bir üs kurma oyunu.

Dawn Apart, Cities Skylines’ın hızlı oynanış meklaniklerini, Minecraft’ın inşa, yıkım ve piksel bloklu görsellerini ve Factorio’nun verimli bir üretim hattı yaratmaya odaklanmasını birleştirerek harika bir üs kurma oyunu ortaya çıkarttı. Bir seri üretim imparatorluğu kurmayı seçin veya kurumsal derebeylerinizi küçümsemek ve yerel çevreyi kurtarmak için her şeyi havaya uçurun. Seçim sizin.

Hala bir çıkış tarihi yok ancak Industrial Technology ve Witchcraft’ın ortak ürünü olan Dawn Apart, karmaşık voksel estetiği ve bina ve yıkım karışımıyla bizi şimdiden büyüledi. Devasa bir mega şirket adına, kurak yüzeyi zamanla yeşillendirmek ve doğal kaynakları yağmalamaya başlamak için bakir gezegen Aurora’ya gönderildiniz. Bu gezegeni yağmalamak ve dünyalaştırmak sizin elinizde.

Dawn Apart’ı İstek Listenize Alabilirsiniz

Dawn Apart

Devasa çiftçilik ve madencilik operasyonlarınızı otomatikleştirmek için fabrikalar kurun, konveyör bantlarını bağlayın ve montaj hatlarında ince ayar yapın. Satisfactory veya Rimworld‘de doğal dünyayı yağmalamaktan rahatsız olduysanız, Dawn Apart durumu tersine çevirmenize izin verecek. Yerli halkın fabrikalarınızı yıkmasını durdurmak için savunmalar inşa edebilir veya onlara katılıp düşmanlarınıza karşı çalışabilirsiniz.

Üs kurma oyunu severler olarak hepimiz SimCity’de veya mükemmel Minecraft dünyasında devasa bir metropol inşa ettik ve daha sonra onu yok ettik ancak bu yapımda yaptıklarımızı yok ederken bunu bir amaç uğruna yapacağız. Dawn Apart’ı bugün itibarıyla Steam istek listenize ekleyebilirsiniz ve yapımcıya destek olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.