Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

David Fincher, Mindhunter’ı Geri Getirmeyi Düşünüyormuş!

Holt McCallany, David Fincher'ın Mindhunter'ı geri getirmeyi düşündüğünü duyduğunu söyledi.

Yapımcıları arasında Fight Club, Seven, Zodiac ve Gone Girl gibi ünlü filmlerin yönetmeni David Fincher‘ın da bulunduğu Mindhunter, 2017 ve 2019 yılları arasında yayınlanan iki sezonuyla evlerimize konuk olmuştu. Film tadındaki her bölümüyle türünün en kusursuz örneklerinden biri olduğunu gösteren suç draması, 1970’lerin sonunda seksüel cinayetlerin arkasındaki psikolojiyi araştırmak için özel bir birim kuran iki FBI ajanının katillerle yaptıkları görüşmeleri konu alıyor.

Joe Penhall tarafından yaratılan dizinin heyecanla beklenen üçüncü sezonu hakkında birçok spekülasyon yapıldı. Geçtiğimiz yılın şubat ayında konuşan Fincher, dizinin maliyeti sebebiyle şimdilik rafa kaldırıldığını söylemişti. Netflix’in Mindhunter 3. sezon için herhangi bir planının olmadığını belirten usta yönetmen, “İlk iki sezonla gurur duyuyorum, ancak bu Netflix’in gözünde pahalı bir dizi ve böyle bir yatırımı haklı çıkaracak kadar geniş bir izleyici kitlesi çekemedik. Onları suçlanmıyorum. Diziyi başlatmak için risk aldılar” ifadelerini kullanmıştı.

Mindhunter 3. Sezonu İçin Umutlandıran Açıklama

mindhunter 3. sezon david fincher

Seride Bill Tench karakterini canlandıran Holt McCallany, Fincher’ın Mindhunter’ı geri getirmeyi düşündüğünü duyduğunu söyledi. Awards Daily‘e konuşan ünlü oyuncu, “David’in bunu düşündüğünü duydum. Geri geleceğini söylemiyorum. Ama şunu söylüyorum, eğer geri gelirse, ben de onunla birlikte geri geleceğim ama bu David’in ne yapmak istediğine bağlı. Birkaç yıl oldu, bu yüzden muhtemelen pek olası değil, ancak onun bunu düşünmesi bile umut verici bir işaret” dedi.

John E. Douglas ve Mark Olshaker tarafından yazılan 1995 tarihli Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit adlı kitaptan uyarlanan dizi, hüküm giymiş seri katilleri ve cinayetlerin altında yatan sebepleri araştırmak için özel bir birim kuran FBI ajanları Holden Ford (Jonathan Groff) ve Bill Tench’i (Holt McCallany) konu alıyor. Bu ikiliye, son olarak The Last of Us dizisiyle karşımıza çıkan Anna Torv eşlik ediyor. Ünlü aktris, 1970’lerde geçen dizide Boston Üniversitesi psikoloji profesörü Wendy Carr’ı canlandırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.