Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us 2. Sezonun Ne Zaman Yayımlanacağı Açıklandı

The Last of Us TV dizisinin 2. sezon çıkış yılı açıklandı. Çekimler 2024'ün erken sürecinde başlayacak.

HBO iş birliği kapsamında hayranlara sunulan ve temelde bir oyun serisi olan The Last of Us dizisi geçtiğimiz süreçte ilk sezonunu tamamladı. Şimdi ise sıra 2. sezona geldi. Yazar boykotları ile beraber 2. sezonun ertelendiği bu süreçte dizinin yeni sezonunun 2025 yılı içerisinde izleyicilere sunulacağı doğrulandı. Dolayısıyla önümüzde 2 yıllık bir süreç var diyebiliriz.

2025 yılı içerisinde yeni sezonun geleceği doğrulanan dizinin çekimleri 2024‘ün erken dönemlerinde başlayacak. Bu kapsamda Pedro Pascal, Joel rolüne ve Bella Ramsey ise Ellie rolüne geri dönecek. İkinci sezon dahilinde ilk sezonda geçen olayların 5 yıl sonrası konu alınacak ve yeni sezon ayrıca The Last of Us Part 2 hikayesine denk gelecek.

The Last of Us 2. Sezon İçin Bekleyiş Sürecek

Kıyamet sonrası bir dünyayı bizlere sunan bu dizi içerisinde gerçekten de hayranları etkileyen olaylar silsilesi bulunuyor. Aynı zamanda oyundaki bazı durumlar olduğu gibi diziye aktarılıyor. Ancak bazı noktalarda ise bu durum elbette farklı bir şekilde sahne buluyor. Özellikle ilk bölümle beraber izlenme rekorları kıran dizinin 2. sezonu için beklentiler büyük.

HLy27h62bfdVe3eQaTHJND 1200 80

Geldiğimiz noktada program sorumlusu Craig Mazin daha önce Deadline‘a yeni sezonla ilgili olarak çeşitli açıklamalarda bulundu ve bu kapsamda şunları aktardı: “Kullandığımız teknolojiyi daha da ileriye taşıyacağız. Özellikle enfekte olanlar ve onlarla oluşturduğumuz sahneler sizlere daha etkileyici bir şekilde sunulacak. İlk sezonla beraber oldukça fazla şey öğrendik. Şimdi ise bunları geliştirme vakti.

Dizinin yeni sezonu hakkında yeni detaylar önümüzdeki birkaç ay içinde hayranlara sunulacak. Son olarak Kaitlyn Dever’in Abby rolünü üstleneceği söyleniyor. The Last of Us 2. sezon için heyecanlı mısınız? Sizce diziyi gelecek sezon neler bekliyor? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.