Dauntless Önümüzdeki Ay Açık Betaya Çıkacak!

Dauntless 24 Mayıs'ta Açı Beta olarak yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Phoenix Labs’ın 2018 yılı için geliştirdiği Dauntless ne zaman çıkış yapacak hala bilinmiyor. Aksiyon rol oyunu olarak karşımıza çıkacak olan oyun, önümüzdeki ay beta olarak yayınlanacak.

Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen ve oyun severler tarafından sabırsızlıkla beklenen Dauntless 24 Mayıs’ta Açık Betaya çıkacak. Monster Hunter ile benzerliğe sahip olan oyunda birbirinden farklı fantastik ve devasa yaratıklar bizleri bekliyor olacak. 4 farklı karakter modellemesine sahip olan oyunda aksiyon ve gerilim yüklü bir atmosfere ek olarak rekabet dolu bir yapı bulunuyor. Oyunun oynanış mekanikleri ve içeriği oldukça Monster Hunter’ı andırıyor. Dauntless’te de karakterimizi geliştirebilecek ve farklı silah modellemeleri ile çeşitli deneyimler yaşayabileceğiz.

İlk kez 24 Mayıs’ta Açık Beta olarak karşımıza çıkacak olan Dauntless’da takımımız ile devasa yaratıkları avlayacak ve oyun içerisinde yer alan görevleri tamamlamaya çalışacağız. Oyun içerisinde yüzlerce farklı görev yer alıyor. Bu görevleri de tamamladıkça yeni bir grev ve yeni bir mücadele karşımıza çıkıyor. 24 Mayıs’taki Açık Beta için oyuncuların davet linki almasına ya da oyunu satın almasına gerek yoktur. Dileyen oyuncu açık beta sürecine kayıt olabilir ve oyunun gelişimi sırasında da oyun oynayarak tadını çıkarabilirler. Unutmadan hatırlatalım, oyunun ön kayıtlarında tam 700 bin oyuncu yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol