Darwin Project Konsollara Geldi, Oyun PC’de Erken Erişimden Çıktı!

Darwin Project tam sürüme geçiş yaptı. Oyun konsollara geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

9 Mart 2018’da battle royale temasına sahip olarak Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Darwin Project bugün oynaması ücretsiz olarak PlayStation 4 ve Xbox One’a geldi. Yapım PC’de de erken erişimden çıktı.

9 Mart 2018’de Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları için erken erişime çıkan Darwin Project günümüze kadar ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Bu sabah itibari ile Steam’de tam sürüme geçiş yapan oyun aynı zamanda konsollar için de lansmana çıktı. Oynaması ücretsiz olarak tüm dünyaya sunulan yapım geçtiğimiz yıl haberlerimizde sık sık yer almıştı.

Geçen yıl yaptığımız haberler de oyunun 2020’nin ilk aylarında konsollara da geleceğinden söz etmiştik. 14 Ocak yani bugün itibari ile oyun konsollarda da oynaması ücretsiz olarak lansmana çıkarken tam sürümü ile hatalarından arınmış bir şekilde bilgisayar platformunda da oynanmaya başlandı.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncuları bir araya getirecek olan yapım rengarenk yapısı ve kış temalı oynanışı ile günümüze kadar her kesimden oyuncunun beğenisini kazanmayı başarmıştı. Bakalım oyun konsollarda da aynı başarıyı gösterecek mi bekleyip göreceğiz.

Gece gündüz temasının da yer aldığı oyun içerisinde Fortnite tarzında hızlı ve tempolu bir oynanış yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol