Darkness Reborn Güncellemesi Yeni Bir Sınıf İçeriyor

Sevilen mobil RPG Darkness Reborn güncelleme alıyor.

GAMEVIL tarafından geliştirilen ve desteklenen Darkness Reborn, Google Play Store’da 10 milyonu aşan bir indirme sayısına sahip. GAMEVIL tarafından daima desteklenen oyun, her yeni güncellemede oyuncu deneyimini iyileştirmeye çalışıyor.

1.4.7 güncellemesi ile oyuna yeni bir sınıf eklenecek. Oyunu uzun zamandır oynayanlara bir sürpriz hazırlamaya karar veren yapımcı firma, son güncelleme ile ”Savaşçı” sınıfını oyuna ekleyecek. Doğu’dan ilhan alınarak yaratılan Savaşçı sınıfı, herhangi bir disipline dahil edilemeyecek savaş sanatlarında uzman olacak. Savaşçı sınıfı, güç anlamına gelecek. En küçük hareketiyle dünyayı sarsabilecek güçte olan bir sınıftan bahsediliyor.

Savaş sanatlarını Darkness Reborn sahnesinde bir kere daha yüceltecek olan yeni sınıfın dışında değişiklikler de bulunacak. Temel saldırı ayarlarına getirilecek kimi düzenlemelerin yanında bir de bölüm sonu canavarlarına getirilecek bazı değişiklikler bulunacak.

Apple App Store ya da Google Play Store’dan ulaşabileceğiniz oyun, Kasım 2014’ten bu yana oynanabilir durumda. Oyunla ilgili bir de hatırlatma yapalım, Darkness Reborn Türkçe dil desteği sunuyor. Mobil cihazınızda çalıştırabileceğiniz bir MMORPG arıyorsanız, Darkness Reborn’a şans vermenizi tavsiye ediyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>