Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Darkest Dungeon 2: The Burning Blade DLC Duyuruldu

Darkest Dungeon 2'nin ilk ücretli ek paketi, iki yeni sınıfın yanı sıra yeni bir gezici boss ile birlikte yayımlanacak.

Red Hook Studios, Darkest Dungeon 2 için ilk ücretli ek paket duyurdu. The Burning Blade ismiyle piyasaya sürülecek olan ek paket, Aralık ayı içerisinde yayımlanacak. The Duelist ve The Crusader isimli iki yeni karakter getirecek olan paket, farklı oynanış stilleri sunacak. Eskrim dövüşçüsü olan The Duelist agresif duruşlar arasında geçiş yapabilecekken, The Crusader ise kutsal ateş kullanan bir savaşçı olacak.

Şimdilik iki ek karakterin yanı sıra bir mini boss ekleyeceğini de bildiğimiz Darkest Dungeon 2 ek paketi hakkındaki bilgilerimiz bunlarla kısıtlı. Ek paket ile birlikte oyuna büyük bir güncellemenin de gelmesini bekliyoruz. Henüz fiyatı ve net çıkış tarihi belli olmayan ek paketin Steam sayfası şimdiden açıldı. Ek paketi satın almak istiyorsanız, şimdiden istek listenize atabilirsiniz.

Darkest Dungeon 2: The Burning Blade Karakterleri

Darkest Dungeon 2: The Burning Blade DLC Duyuruldu

The Duelist düşman savunmalarını görmezden gelebilecek ve yüksek hasarlar vurabilecek. Bu karakterin bir yeteneği ise ekibin bekleme sürelerini ortadan kaldırabilecek ve savunma ile saldırı yönünde ekip arkadaşlarına destek ekleyebilecek. Ayrıca hem ön hem de arka saflarda savaşmaya uyumlu olan bu karakter, saflar arasında hareket edebilecek.

İlk oyunda da yer alan The Crusader ise yine kutsal ateş kullanmaya devam edecek ve düşmanlarına ciddi hasar verecek. Ayrıca ağır darbelere dayanabilen bir karakter olarak ekibini iyileştirme ve stresten kurma yoluyla da destekleyebilen bir karakter olacak. Bu karakter, çok yönlü olmasına rağmen genellikle ön saflarda savaşmaya uygun olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.