Dark Souls: Remastered Bugün Betaya Çıkacak!

Dark Souls: Remastered bugün Xbox One ve PlayStation 4 platformu için betaya çıkıyor.

25 Mayıs’ta konsol ve bilgisayar platformu için çıkış yapacak olan Dark Souls: Remastered, bugün konsol platformu için betaya çıkıyor.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Dark Souls: Remastered, bugün açık beta sürümü ile Xbox One ve PlayStation 4 platformuna çıkış yapacak. Karanlık bir dünyada geçecek olan oyunda bizleri aksiyon ve gerilim yüklü sahneler karşılayacak. 11 – 12 Mayıs tarihleri arasında açık beta da olacak olan yapım karşımıza sınırlı bir içerik ile çıkış yapacak. Çıkışına sayılı günler kala aksiyon severler tarafından sabırsızlıkla beklenen oyun tam sürümü ile de dillerden düşmeyecek gibi görünüyor.

12 Mayıs’ta sona erecek olan beta test sürecinde oyuncular kısıtlı bir içerikler karşılaşacak ve oyun içerisinde nasıl bir atmosferin bizleri beklediği hakkında bilgi sahibi olacaklar. 8 Mayıs’a kadar indirilebilir olan beta sürüm, 8 Mayıs’tan sonra oyuncuların erişimine kapatılmıştı. Ülkelere göre farklı saatler içerisinde başlayacak olan beta, tüm dünyada 12 Mayıs’ta sonra erecek. Bandai Namco tarafından oyuculara sunulacak olan yapım,  sürükleyici atmosferi ile bizleri büyüleyecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol