Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dark Souls 3: The Ringed City DLC’si Yarın Çıkıyor

Yarın piyasaya çıkacak olan son DLC'nin ardından, Souls hikayesinin sonuna gelinmiş olacak.

Dark Souls serisi hikayesinin sonuna yaklaşıyor. Belki defalarca öldüğünüz, her seferinde yeniden denemek için ayağa kalktığınız Dark Souls evreni, hikayelerini indirilebilir ek paketlerle tamamlıyordu. Bu ek paketlerin sonuncusu olacak The Ringed City DLC’sinin çıkış fragmanı kısa süre önce yayınlanmıştı. Yarın, yani 28 Mart 2017′de çıkacak olan paket ile Souls serisine nokta konulmuş olacak.

The Ringed City

Souls serisinin son indirilebilir paketi The Ringed City, 2017’nin ilk günlerinde, Ocak ayında duyurulmuştu. Yarın piyasaya çıkacak olan paketin fiyatı 14.99 Amerikan doları olacak. Pakette yeni yaratıklar, silahlar, giysi ve zırh setleri, büyüler ve biraz daha fazlası yer alacak. Uzun yıllara yayılan serinin büyük hikayesinde açık kalan kısımların doldurulacağını da söyleyebiliriz. Efsnevi diyebileceğimiz bir sunum barındıran tanıtım videosu, seriye veda edecek oyuncularda küçük de olsa bir burukluk yaratabilir.

Ancak serinin sona ermesinin ardından hasret çeken oyuncuları sevindirecek, Dark Souls 3: The Fire Fades Edition paketi de 21 Nisan’da piyasaya çıkacak. Bu pakette de oyunun kendisi ve iki farklı DLC’si yer alacak. Yarın çıkacak olan son indirilebilir içeriğin çıkış fragmanına aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=NZxBfkYGvXQ

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.