Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dark Pictures: Switchback VR Ertelendi

Geliştirici Supermassive Games, Switchback VR'ın ertelendiğini duyurdu.

Yakın tarihli bir duyuruya göre, Dark Pictures: Switchback VR çıkış tarihi ertelendi. Geliştirici Supermassive Games, hayranlara oyunun çıkışını ertelemenin zor bir karar olduğunu ancak ertelemenin, tüm hataların düzeltilmesi ve korku seviyesinin yakın zamanda unutulmayacak bir deneyim olmasını sağlamak için bir şans olarak kullanılacağını belirtti.

Supermassive Games, 2019’da piyasaya sürülen The Dark Pictures Anthology: Man of Medan’dan başlayarak geçen yıl çıkan en son The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me’ye kadar sinematik ve etkileşimli hayatta kalma-korku türü oyunlarıyla ün kazandı. Yeni VR oyunu Switchback ise yine aynı evrende geçen, hayatta kalma tarzında bir ilerle ve ateş et oyunu olacak.

Dark Pictures: Switchback VR Ne Zaman Çıkacak?

Switchback VR

Switchback VR, orijinal PSVR başlığının 2016’da piyasaya sürülmesinden yaklaşık yedi yıl sonra, Şubat ayında satışa sunulması beklenen Playstation VR 2 başlığı için bir lansman başlığı olarak planlanmıştı ancak oyun artık 16 Mart 2023‘te çıkış yapacak. Geliştirici Supermassive Games, paylaştığı gönderi ile bu yapımın stüdyonun bugüne kadarki en iddialı VR oyunu olduğunu açıkladı.

Şirket, aksiyon dolu beş farklı dünyayı kapsadığını açıkladı ve ayrıca oyunun gecikmesiyle ilgili sabırları için hayranlara teşekkür etti. Stüdyo ayrıca gelecekte piyasaya sürülecek olan yeni oynanış özellikleri videosunun da tanıtımını yaptı. The Dark Pictures: Switchback VR, 16 Mart 2023’te PSVR2 için özel olarak çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.