Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Dark Pictures: Switchback VR Duyuruldu

The Dark Pictures Anthology evrenindeki yerleri ziyaret ederek ve tanıdık yaratıklarla savaşarak bir hızlı tren yolculuğuna çıkmak ister misiniz?

The Dark Pictures Anthology evreninde geçen The Dark Pictures: Switchback VR, oyuncuları çift tabanca ve birden çok yol ile bir hız treni üzerinde yolculuğa çıkaracak. Man of Medan, Little Hope ve House of Ashes gibi serideki çeşitli oyunlardan ikonik konumların yanı sıra, oyuncular aynı zamanda tanıdık tehditlerle mücadele edecek.

Sony, PlayStation VR2‘nin 22 Şubat 2023’te 549,99 dolar karşılığında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Horizon Call of the Mountain gibi farklı lansman oyunları çıkış yapacak olsa da, VR başlığının çıkışından sonra birkaç tane daha oyun gelecek. Buna, Umtil Dawn: Rush of Blood’ın arkasındaki ekip tarafından bir raylı nişancı olan The Dark Pictures: Switchback VR da dahil.

The Dark Pictures: Switchback VR Neler Sunacak?

Switchback VR

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me de mevcut ve oyuncular yolculuğun her bir dünyaya nasıl bağlandığı hakkında daha fazla bilgi edinecek. Dokunsal geri bildirim yoluyla gerçekçi çarpma ve düşmelerin yanı sıra, her bir silahın hissi, uyarlanabilir tetikleyicilerle geliştirildi.

Diğer harika özellikler arasında, göz kırptığınızda hareket eden düşmanlar, kulaklığın göz takibinden yararlanan ve korkutucu fısıltılar için uzamsal üç boyutlu ses teknolojileri kullanılacak. Bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak The Dark Pictures: Switchback VR yakında çıkış yapacak. Bu arada daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Oyunun duyuru fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.