Dark Devotion 24 Ekim’de PlayStation 4 Ve Switch İçin Lansmana Çıkacak!

Bilgisayar platformunda beğenilen Dark Devotion 24 Ekim'de Switch ve PS4'e gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

25 Nisan 2019’da bilgisayar platformu için lansmana çıkan Dark Devotion aylar sonra konsollar için lansmana çıkmaya hazırlanıyor. Yapım 24 Ekim’de hem Nintendo Switch hem de PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulacak.

blank

Tek oyunculu oynanış yapısı ile bilgisayar platformunda karşımıza çıkan Dark Devotion piksel grafikleri ile oyunculardan tam not almayı başardı. Steam üzerinde ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 32.00 TL gibi uygun bir fiyat etiketi ile oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ederken bugün gelen bilgiler ile yapımın konsollara geleceği ortaya çıktı.

Güçten düşmüş esrarengiz bir tapınağın sırlarını keşfetmeye çalışacağımız yapım 24 Ekim itibari ile PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformunda oynanabilir olacakmış. VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun konsol sürümleri bilgisayar sürümü ile aynı içeriklere ve özelliklere sahip olacakmış.

Zengin ve karmaşık bir hikâyenin yer aldığı yapımda birbirinden farklı seviyeler ile karşılaşacak ve her seviye bir öncekine göre daha zor bir oynanışa sahip olacak. Görsel olarak fantastik efektlere de sahi olacak olan oyun da ilerledikçe karşımıza daha tehlikeli düşmanlar çıkacak. Oyuncular bu düşmanları etkisiz hale getirerek diğer bölümlere ulaşmaya çalışacaklar.

Çeşitli silah modellerinin, zırh setlerinin ve zengin karakter geliştirme sisteminin yer aldığı oyun da tapınaklar arasında sürükleyici bir mücadeleye katılacağız.

Dark Devotion’ın konsol fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol