Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dark and Darker Mobile’ın Betasında Türkiye de Var

KRAFTON, Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile için önümüzdeki aylarda gerçekleşecek uluslararası beta testi planlarını duyurdu.

Geçtiğimiz yılın aralık ayında KRAFTON Yayın Departmanı Kıdemli Başkanı Rafael Lim ile gerçekleştirdiğimiz röportajda 2024’te çıkması beklenen Dark and Darker Mobile hakkında merak ettiklerimizi sormuştuk. Merkezi Güney Kore’de bulunan yayıncı, extraction RPG low fantezi türündeki oyunu, önümüzdeki aylarda piyasaya sürmeyi planlıyor.

Android ve iOS sürümü KRAFTON’un şemsiyesi altındaki Bluehole Studio tarafından geliştirilen yapım, PC versiyonunun doğrudan bir portu olmaktan ziyade, orijinal oyunun ruhunu yeniden yaratan bambaşka bir macera olarak karşımıza çıkacak. Bugün, heyecanla beklenen Dark and Darker Mobile için Türkiye’nin de dahil olduğu global çapta bir beta testi duyuruldu.

Dark and Darker Mobile Betası Duyuruldu

dark and darker mobile beta

KRAFTON, Dark and Darker Mobile için önümüzdeki aylarda gerçekleşecek uluslararası beta testi planlarını duyurdu. Ağustos ayının başında düzenlenecek test; ABD, Japonya ve Türkiye dahil büyük küresel pazarları kapsayacak. Dark and Darker Mobile, oyuncuları korkunç yaratıklardan ve diğer oyunculardan gelen tehditleri savuştururken zindanların derinliklerine dalmaya ve taşıyabildikleri kadar çok hazineyle kaçmaya zorlayan bir extraction (çıkarma) RPG’si.

Her yeni zindan keşfi sırasında maceracılar, canavarlarla savaşırken, hazine sandıklarını karıştırırken ve rakiplerinin yolculuklarına son verirken yeni ekipman ve ganimet edinme fırsatlarına sahip. 24-28 Nisan tarihleri arasında Kore’de gerçekleştirilen ilk kapalı beta testi, kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Betaya katılım talepleri başlangıçta belirlenen 50.000 kişilik başvuru sınırının çok üzerinde gerçekleşti. KRAFTON, Dark and Darker Mobile’ın 2024 sonundan önce dünya çapında piyasaya sürülmesini hedefliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.