Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dark and Darker Açık Beta Ne Zaman? Belli Oldu

Dark and Darker'ın sıradaki beta testi duyuruldu. Siz de oyunu sınırlı süreliğine deneme şansına sahip olabilirsiniz.

Dark and Darker, tehlikelerle dolu zindanları aştığımız, düşmanlarla savaştığımız, karakterimizi geliştirdiğimiz ve değerli eşyalar kazandığımız çok ilginç bir oyun. Ironmace, oldukça tatmin edici oynanışları ve arkadaşlarla birlikte oynama imkanı nedeniyle oldukça popüler hale geldi.

Ne yazık ki, oyun henüz resmi olarak yayınlanmadığı için oyun öyle istediğiniz zaman oynayabileceğiniz bir durumda değil. Bu içeriğimizde, oyunun ne hakkında olduğunu ve bir sonraki oyunun beta testinin ne zaman başlayacağını anlatacağız ki oyunu deneyim etme şansını kaçırmayın.

Dark and Darker Ne Zaman Çıkacak?

Dark and Darker Ne Zaman Cikacak

Dark and Darker henüz tamamlanmış bir oyun değil. Geliştiriciler, oyunu 2023’ün dördüncü çeyreğinde piyasaya süreceklerini açıkladı ancak bu, oyunun oynanamayacağı anlamına gelmiyor. Arada bir, oyunun nasıl göründüğünü görebileceğiniz oyun testleri yapılıyor ve oyuncu geri bildirimleri ile oyun düzenli olarak geliştiriliyor.

Oyuna erişmek için, oyun testi sırasında görünen oyun testine katılmanızı sağlayan butona tıklamanız yeterli. Şimdiye kadar, oyuncuların oyunu kontrol edebilecekleri üç oyun testi oturumu yapıldı. Üçüncü test çoktan sona erdi, neyse ki bir sonrakinin ne zaman başlayacağını biliyoruz.

Bir sonraki Dark and Darker oyun testi, Steam’de Nextfest etkinliğinin başlamasıyla başlayacak. Bu nedenle 6-13 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Geliştiriciler geçmişte öncekilerin süresini zaten uzattığı için deneme süresinin daha uzun sürmesi mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.