Dangerous Driving 2, PlayStation 4, Xbox One, Switch Ve PC İçin Duyuruldu

Dangerous Driving 2 önümüzdeki yaz ayında çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Three Fields EntertainmentPlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Dangerous Driving 2‘yi duyurdu. Oyun önümüzde ki yaz ayında çıkacak. Önceki oyun olan Dangerous Driving 9 Nisan 2019 yılında piyasaya sunulmuş ve kullanıcılar tarafından ortalama bir oyun olarak değerlendirilmişti.

Geliştirici firma olan Three Fields Entertainment Dangerous Driving 2 hakkında yaptığı açıklamada “Şimdiye kadarki en iyi oyunumuz olacak. Hayranlarımızın Nintendo Switch desteği ve bölünmüş ekran gibi yeni özellikler sunması, oyun üreticileri olarak interaktif müzik ve acil oyun modları da dahil olmak üzere tutkulu olduğumuz yenilikleri temel alıyor son oyunda memnun olmadığımız alanlara ekstra olarak iyileştirme yaptık” diyor oyunun kreatif direktörü Alex Ward.

Dangerous Driving 2, Dinamik bir açık dünyada yer alan oyuncular, AI rakiplerine karşı bir dizi heyecan verici etkinlikte yarışarak veya freedrive modunda bir gezintiye çıkarak ve oyunun ortaya çıkan çarpışma mekaniğinin sınırlarını devasa çok oyunculu ile test ederek nasıl yarışmak istediklerini seçebilirler. Bu dünya tek başına veya bölünmüş ekranlı çok oyunculu olarak keşfedilebilirken, dünyanın en iyi sürücülerine meydan okumak isteyenler harekete geçebilir.

Oyun, 27 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasında Boston Kongre Merkezi‘nde PAX East 2020‘deki Switch‘te oynanabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol