Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Cyberpunk 2077 16 Nisan 2020'de lansmana çıkacak.

Geçtiğimiz yıldan bu yana merak konusu olan Cyberpunk 2077’nin net çıkış tarihi nihayet belli oldu. Konsol ve bilgisayar platformu için duyurulan yapım 2020’de tüm platformlarda oynanabilir olacak.

Rol oyunu olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oynanabilecek olan yapım fantastik bir oynanışa sahip olacak. Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Cyberpunk 2077, 16 Nisan 2020’de lansmana çıkacakmış. Yeni bir sinematik fragman ile duyurulan çıkış tarihi oyuncuları meraklandırdı. Geçtiğimiz yıl 2019 yılında çıkış yapacağı yönünde sızıntılar ile gündeme gelen yapım, 2020’nin beklenen oyunları arasına adını yazdırdı.

Yapılan habere göre oyun içerisinde John Wick’e benzeyen bir karakter de oyunculara sunulacakmış. Sinematik fragman eşliğinde bazı karakterleri ve diyalogları karşımıza çıkaran CD Projekt hikaye hakkında da bizi bilgilendiriyor.

Eşsiz kalitedeki grafik açıları ile oyunculara benzersiz bir aksiyon deneyimi sunacak olan yapım, 16 Nisan 2020’de tüm platformlarda oynanmaya başlanacak. Oyuncular tam sürüm olarak oyuna erişebilecek ve zengin bir içerik ile karşılaşacaklar.

Yeni sinematik fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol