Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077’de Mikro Ödemelerin Olmayacağı Bir Kez Daha Doğrulandı!

Cyberpunk 2077 içerisinde hiç bir zaman mikro ödemeler yer almayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yaklaşık 8 yıldır geliştirilmeye devam edilen Cyberpunk 2077 merakla beklenmeye devam ederken yeni haberler ile hayranlarını bilgilendirmeye devam ediyor. Oyun içerisinde mikro ödemelerin olmayacağı bir kez daha doğrulandı.

Steam üzerinde aylardır ön siparişlerde yer alan Cyberpunk 2077 tek oyunculu bir yapıda karşımıza çıkacak. Oyun dünyasının en büyük oyunlarından bir tanesi olacak olan yapımda oyuncular sokaklarda çeşitli aktivitelerin yanı sıra benzersiz görevler ile de karşılaşacaklar. Hem gündüz hem de gece döngüsü ile sürükleyici bir yapıda karşımıza çıkacak olan oyun mikro ödemelere sahip olmayacak.

Zaten aylar önce yapılan bir açıklama da oyun içerisinde mikro ödemelerin yer almayacağı oyuncular ile paylaşılmıştı. Bugün gelen bilgiler ile de oyunda mikro ödemelerin neden yer almayacağı konusuna açıklık getirildi.

Altchar’ın haberine göre geliştirici ekip yaptığı açıklama da ‘Cyberpunk 2077 içerisinde mikro ödemeler yer almayacak, çünkü herkes mikro ödemelerden nefret ediyor’ demiş. Oyun piyasaya sürüldükten sonra alacağı güncellemeler ile de mikro ödemelere sahip olmayacakmış. Geliştirici ekip oyuncuların nefret ettiği hiçbir şeyin oyun içerisinde olmayacağını belirtmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol