Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7

Kullanıcı

Cyberpunk 2077’de Mikro Ödemeler Yer Almayacak

Cyberpunk 2077 hem yeni donanımların gücünü kullanacak, hem de oyun içi ödemeler yer almayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

CD Projekt RED’in başkanı Adam Kicinski firmasının 2017 finansal yıl sunumunu yaparken beklenen oyun Cyberpunk 2077’ye dair de ilgi çekici ayrıntılar paylaştı. Kicinski’ye göre Cyberpunk 2077’nin arkasında yer alan teknoloji oldukça gelişmiş olacak ve daha güçlü donanımlardan, geleceğin getirdiği avantajlardan faydalanacak.

Tahminimizce Adam Kicinski daha çok yeni nesil konsollar hakkında konuştu, PlayStation 5 ve Xbox Two’ya referans verdi. Tabii aynı zamanda Cyberpunk 2077’nin PC’lerde de ekran kartlarının limitlerini zorlayacağı tahmin ediliyor.

Bir diğer merak edilen konu da mikro ödemeler olurken, Kicinski geliştirici ekibin hikâye odaklı, tek kişilik bir RPG oyunu üzerinde yoğunlaştığını, bu yüzden de mikro ödemelerin ya da herhangi bir gizli ödemenin oyunda yer almayacağını ifade etti.

Aynı zamanda Cyberpunk 2077’de oyuncular kendi karakterlerini yaratabilecek ve çeşitli sınıflar arasında seçim yapabilecek. Kicinski’ye göre geliştirici ekip oyun çıktıktan sonra ilerleyen zamanlarda multiplayer desteği de ekleyebilir. Dolayısıyla başlangıçta oyun tek kişilik senaryoya odaklanacak ve ilerleyen dönemlerde güncellemeler yapılacak.

Cyberpunk 2077’le ilgili ayrıntıları E3 2018’de CD Projekt RED’in paylaşması bekleniyor.

E3 2018’le ilgili tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol