Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Gamescom’da Oynanabilir Olacak

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty gibi birçok yeni yapımın Gamescom 2023'de oynanabilir olacağı açıklandı.

Oyun fuarlarının klasik formülü yavaş yavaş kayboluyor gibi görünüyor. Yılların efsanevi oyun fuarı E3’ün iptaliyle buna artık alışıyoruz. Teselli olarak, her yıl yaz tatili sezonunda Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Gamescom hala devam ediyor. Etkinliğin birkaç günü boyunca, dünyanın dört bir yanından büyük geliştiriciler, yapımları hakkında materyal ve bilgi paylaşacak.

Etkinliğin ziyaretçileri, yalnızca önemli sektör duyuruları hakkında bilgi edinme şansına değil, aynı zamanda gelecek oyunları deneme şansına da sahip. Avrupa oyun festivalinin bu yılki edisyonu, Microsoft’un fuarda teyit edilmiş varlığı nedeniyle özellikle çekici olmayı vaat ediyor. Microsoft, “Her zamankinden daha büyük ve daha iyi hayran deneyimleriyle Xbox oyuncularıyla buluşacağımız için heyecanlıyız!” ifadelerini kullandı.

Gamescom 2023’de Oynanabilecek Oyunlar

Gamescom

Microsoft’un sağladığı bilgilere göre Gamescom’da Starfield, Forza Motorsport ve Ara: History Untold gibi oyunların özel tanıtımlarını sunulacak. Dahası, oyuncular aksiyon RPG oyunu Towerborne‘u ilk kez deneyebilecek ve The Elder Scrolls Online ve Microsoft Flight Simulator için en son gelecek olan güncellemeler için bilgi sahibi olabilecek.

Şirket ayrıca 25’ten fazla üçüncü taraf ortak oyununun etkinlik için hazır olacağını duyurdu. Bunlar arasında STALKER 2 ve Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC’nin oynanabilir sürümleri olacak. İşte bazı seçilmiş yapımlar:

Bu yılki Gamescom ayrıca ID@Xbox programının onuncu yıl dönümünü de kutlayacak. Bununla bağlantılı olarak, tahsis edilmiş bölgede diğerlerinin yanı sıra oynayabileceksiniz:

  • Lightyear Frontier
  • The Lamplighter’s League
  • SteamWorld Build

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.