Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Nintendo Switch İçin Çıkabilir

Cyberpunk 2077'nin Nintendo Switch için çıkıp çıkmayacağı henüz kesin değil.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Cyberpunk 2077, CD Projekt RED tarafından geliştirilen bir RPG oyunudur. Geçtiğimiz günlerde oyunun ertelendiğini yaptığımız haberde söylemiştik. Normal de önümüzdeki aylarca çıkması beklenen oyun, henüz hazır olmadığı için 17 Eylül 2020 tarihine ertelendi. Çok uzun zamandır geliştirilen oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça daha çok bilgi kaynaklardan gelmeye devam ediyor.

CD Projekt RED şu anda çıkış tarihi Nisan ayından Eylül ayına sarkıtılan Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor. Ertelenme nedeni olarak bir çok şey söylense de genel olarak oyunun tam anlamıyla bitmemiş olması. Geliştiricilerden gelen bilgilere göre, oyun güçlü hikaye unsurları ve 75 yan görev olarak çıkacak. Şu anda Xbox One, Playstation 4 ve PC için planlanmış olsa da, Switch için çıkıp çıkmayacağı konusunda net bir bilgi yok.

Krakow stüdyo başkanı John Mamais’e Nintendo Switch için planlarının olup olmadığını sorulduğunda, “Bildiğim kadarıyla yok, Cyberpuk 2077’nin Nintendo Switch üzerinde çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum. Bunun için çok ağır olabilir. Ama daha önce de aynı şeyi Witcher 3 için düşünüyorduk fakat daha sonra çıkarma kararı aldık” dedi.

Witcher 3: Wild Hunt’ün görselleri diğer konsol ve PC için düşürülmüş versiyon olarak Nintendo Switch’e eklenmişti ve gayet düzgün çalıştığı gözlemlenmişti. Belki bu Cyberpunk 2077’nin Nintendo Switch için çıkması anlamına gelebilir. Yinede kesin olarak resmi bir açıklama yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol