Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Müthiş Bir Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Witcher 3'ün başarısını ve satış rakamlarını geride bırakmayı hedefleyerek çıkış yapacak olan Cyberpunk 2077 şimdiden kendinden bahsettirmeye başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Polonya’nın medar-ı iftiharı CD Projekt RED, Witcher 3 efsanesinin yaratıcısı olarak adını oyun tarihine altın harflerle kazıyalı gerçekten uzun bir zaman oldu. Witcher 3’ün hem kendisi hem de çıkan bütün ek paketleri büyük satış oranlarına ulaşmış ve hemen hemen her kesimden yüksek notlar almıştı. Orta ve doğu Avrupa esintileriyle oluşturulan Witcher hikayesinin elde ettiği başarıyı da gölgede bırakabilecek bir proje olan Cyberpunk 2077 hakkında konuşmaya şimdiden başlasak çok iyi ederiz.

Firmanın kurucularından olan Michał Kicińsk, Witcher 3’ün alabileceği bütün ödülleri neredeyse topladığını, öngördükleri satış rakamlarının üstüne rahatça çıkabildiğini ancak biraz daha batıya özgü hikayeye sahip olacak bir oyunla bunun da üzerine çıkabileceklerini bildiklerini dile getirdi. Dünyanın her yanındaki oyunculara hitap edebilecek, popüler ögelerle sarılı bir oyunla Witcher 3’ün başarısının üstüne çıkmayı amaçlayan firma, bunun için oyunun içeriğini belirleyen özelliklerin değil özverili bir emeğin gerekli olduğunu da biliyor.

10 milyonun üzerinde satmış olan Witcher 3’ün başarısını sollamak için daha büyük ekiple geliştirilen Cyberpunk 2077 bilim kurgu temalı bir RPG olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol